Znaleziono 0 artykułów
30.11.2022
Artykuł partnerski

Wszystko wokół sportu

30.11.2022
Fot. Materiały prasowe

W Warszawie otwarto najnowocześniejszy w Europie Środkowo-Wschodniej stacjonarny sklep sportowy. W multibrandzie Sportano.pl znajdziemy 50 tys. produktów ponad 600 marek. Ale to nie wszystko. Tu doświadczeni doradcy pomogą wybrać najlepsze sprzęty, buty przetestujemy na sztucznej ścieżce outdoorowej, poczujemy się jak na stoku dzięki symulatorowi jazdy na nartach.

Sport sprawia radość niezależnie od pory roku i rodzaju ulubionej aktywności. Wyzwala endorfiny, wzmacnia wiarę w siebie i swoje możliwości, pomaga nawiązywać nowe kontakty i przyjaźnie, pozwala zachować smukłą sylwetkę, a także ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Ale aby w pełni cieszyć się sportem, potrzebujemy odpowiedniej odzieży i sprzętu. Teraz znajdziemy je w wyjątkowym miejscu na mapie stolicy. 16 listopada, podczas ekskluzywnej premiery ekscytującego konceptu handlowego marki Sportano.pl, wąska grupa sportowców, ekspertów i influencerów jako pierwsza w Polsce poznała i przetestowała nową formułę odkrywania produktów sportowych od najlepszych marek.

Fot. Materiały prasowe

Zawsze do przodu

Sportano.pl to nowoczesny multibrand, który w jednym miejscu skupia najlepsze marki i topowe produkty z niemal wszystkich dyscyplin sportowych. Dostarcza najszerszą ofertę markowego sprzętu dla miłośników sportu, dzięki czemu każdy – początkujący, pasjonat czy profesjonalista – szybko znajdzie to, czego potrzebuje. Misją Sportano.pl jest promowanie zdrowego stylu życia przez zarażanie energią osób, które dopiero zaczynają przygodę z aktywnością fizyczną. A także motywowanie i podnoszenie poziomu umiejętności wśród pasjonatów.

Właściciele sklepu wierzą, że aktywność fizyczna to nie tylko zdrowa i sprawna sylwetka, lecz także styl życia, pasja i sposób spędzania wolnego czasu. Dlatego zachęcają do podejmowania sportowych wyzwań i dopingują do pokonywania własnych słabości. Jednocześnie Sportano.pl przekracza granice – w tym przypadku granice tradycyjnej platformy e-commerce. Marka stawia na nowoczesne rozwiązania i inwestuje w najlepsze technologie. Wszystko po to, aby wyszukiwać i dostarczać produkty najwyższej jakości i sprawiać, aby miłośniczki i miłośnicy sportu, początkujący i profesjonaliści, głodni adrenaliny zawodowcy i rekreacyjni amatorzy mogli trenować i ćwiczyć na ekstremalnie wysokim poziomie. 

Fot. Materiały prasowe

Teraz sklep sportowy Sportano.pl zrobił kolejny krok naprzód,  otwierając swe podwoje w Homepark Targówek przy ulicy Malborskiej 47 w Warszawie. W zeszłym tygodniu, w czasie zamkniętej imprezy, właściciele marki zaprezentowali gościom nowy koncept nastawiony na wykorzystanie najnowocześniejszych technologii oraz wsparcie ekspertów z obszarów sportów rowerowych, wodnych, narciarstwa, fitness & health oraz dyscyplin zespołowych. Kolejnego dnia sklep Sportano.pl otworzył się dla szerokiej klienteli Homepark Targówek.

Poznaj, testuj, kupuj

Klienci sklepu stacjonarnego Sportano.pl mogą poznawać, testować i kupować sprzęt sportowy. Na miejscu czeka na nich wiele udogodnień. Dwudziestu doradców – ekspertów od sportu – dzieli się doświadczeniem. Mogą poświęcić każdemu czas i dopasować sprzęt do indywidualnych potrzeb oraz możliwości. A jest z czego wybierać, bo na miejscu czeka aż 50 tys. produktów od ponad 600 marek. Wszystkie są dostępne do zakupu na miejscu, od ręki. Aby jeszcze bardziej ułatwić zakupy, w sklepie czeka 55 stanowisk z tabletami do przeglądania oferty dostępnej stacjonarnie.

Fot. Materiały prasowe

Na miłośników sportu spod znaku dwóch kółek czeka sekcja bike fitting, gdzie można skonfigurować i dopasować rower tak, aby był odpowiedni do budowy ciała i wymogów użytkownika. Z kolei biegacze, fani górskich wypraw oraz narciarze docenią z pewnością boot fitting. Tu dopasujemy obuwie do biegania, trekkingu czy jazdy na nartach. A następnie sprawdzimy je na dostępnej w sklepie sztucznej ścieżce outdoor, stworzonej specjalnie do testowania obuwia trekkingowego, turystycznego oraz biegowego. To nie wszystko – w sklepie Sportano.pl znajdziemy także jedyny w Warszawie symulator jazdy na nartach.

Jesienią i zimą, kiedy aura nie rozpieszcza, wielu z nas od aktywności na świeżym powietrzu woli ćwiczenia we wnętrzu. Sportano.pl oferuje więc specjalną sekcję, w której można wypróbować bieżnie sportowe wiodących marek.

Fot. Materiały prasowe

Każdy sprzęt wymaga dbałości i uwagi, dlatego w sklepie stacjonarnym znajdziemy też warsztat serwisowy dla sprzętu zimowego oraz letniego. W przymierzalni możemy dobrać idealny sportowy strój. Warte uwagi jest także studio fotograficzne i wideo, które stanie się miejscem regularnych spotkań społeczności Sportano.pl z ekspertami i sportowcami. 

Wszystko po to, aby fani marki mogli, zgodnie z obietnicą, wejść na wyższy poziom sportu. 

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij