Znaleziono 0 artykułów
12.08.2021

Sarah Paulson w zwiastunie „American Crime Story: Impeachment”

12.08.2021
Sarah Paulson / Fot. Getty Images

W sieci pojawił się kolejny zwiastun serialu „American Crime Story: Impeachment”, w którym możemy zobaczyć Beanie Feldstein jako Monikę Lewinsky i Sarah Paulson wcielającą się w Lindę Tripp. Premiera mini serii o skandalu obyczajowym prezydenta USA Billa Clintona już 7 września.

Reżyser Ryan Murphy („Glee”, „American Horror Story”) wyprodukował kolejny sezon „American Crime Story”. Oś fabuły stanowi sprawa prezydenta Billa Clintona, który został oskarżony o molestowanie seksualne, m.in. przez ówczesną stażystkę Białego Domu, Monikę Lewinsky. Istotną rolę w skandalu odegrała Linda Tripp, która była powierniczką Moniki i potajemnie nagrywała rozmowy z nią.

 

Murphy zaprosił do współpracy Monikę Lewinsky. „Powiedziałem jej: jesteś jedyną osobą, która może opowiadać o tych zdarzeniach. Bardzo chciałbym nagrać tę historię, ale to ty powinnaś być producentką i zarobić masę pieniędzy” – mówił reżyser w wywiadzie dla „Hollywood Reporter”.

W najnowszym zwiastunie „American Crime Story: Impeachment” słyszymy rozmowę między Moniką Lewinsky i Lindą Tripp.

„Prezydent mnie pocałował… Zakochałam się w nim. Obiecałam mu, że nikomu nie powiem. Moje życie jest skończone” – mówi Beanie Feldstein jako Lewinski.

„Kiedy ostatni raz byliście razem? Zdecydował się na rozpoczęcie związku ze stażystką, będzie musiał zrezygnować” – odpowiada Sarah Paulson jako Tripp.

Beanie Feldstein wcieli się w rolę Moniki Lewinski / Fot. Getty Images

Serial powstał na podstawie książki Jeffreya Toobina „A Vast Conspiracy: The Real Story of the Sex Scandal That Nearly Brought Down a President.”

W postać Pauli Jones, kolejnej ofiary Clintona, wcieliła się Annaleigh Ashford. W roli Billa Clintona zobaczymy Clive’a Owensa, a Hillary Clinton zagra Edie Falco. Na ekranie pojawią się również Margo Martindale, Anthony Green i Colin Hanks.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij