Znaleziono 0 artykułów
20.03.2019

Pierwszy zwiastun „Once Upon a Time in Hollywood”

20.03.2019
Brad Pitt i Leonardo DiCaprio (Fot. materiały prasowe)

Najpierw mogliśmy oglądać plakaty filmu Quentina Tarantino z Leonardo DiCaprio, Bradem Pittem i Margot Robbie w rolach głównych, teraz przyszedł czas na zwiastun. Na ekranie zobaczymy także Luke'a Perry'ego w jego ostatniej roli. 

Quentin Tarantino w swoim dziewiątym filmie (pierwszym od czasu „Nienawistnej ósemki” z 2015 roku i oczekującym premiery 25 lat po kultowym „Pulp Fiction”) zabiera nas w podróż w czasie. Cofamy się do 1969 roku, gdy nad Hollywood krążyło widmo Charlesa Mansona. O fabule filmu wiadomo niewiele. Fabryka Snów w cieniu zbrodni to temat atrakcyjny dla reżysera, który jest specjalistą od makabry, pastiszu i postmodernistycznego godzenia konwencji. 

Głównymi bohaterami fabuły są aktor niezbyt wydarzony aktor Rick Dalton (DiCaprio) i jego przyjaciel oraz kaskader Cliff Booth (Pitt). Margot Robbie gra Sharon Tate, sąsiadkę Ricka, zamordowaną przez Mansona. W rolę jej ukochanego, Romana Polańskiego wcieli się Polak Rafał Zawierucha. W rolach drugoplanowych pojawią się m.in. Kurt Russell, Tim Roth, Michael Madsen, Dakota Fanning, a nawet... Lena Dunham. Po raz ostatni na ekranie zobaczymy także Luke'a Perry'ego.

Premierę filmu planowano wstępnie na 9 sierpnia, czyli 50. rocznicę mordu Mansona. Po fali krytyki zmieniono ją jednak na 26 lipca. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hollywood. 1969. #OnceUponATimeInHollywood

Post udostępniony przez @ margotrobbie

 

Zobacz zwiastun:

 

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij