Znaleziono 0 artykułów
27.10.2022

Ariana Grande w nowym kolorze włosów

27.10.2022
Ariana Grande (Fot. Instagram @arianagrande)

W sezonie, w którym w koloryzacji włosów rządzą ciemne, czekoladowe odcienie, Ariana Grande idzie pod prąd. Piosenkarka poddała się urodowej metamorfozie, prezentując sna Instagramie nową fryzurę w piaskowym blondzie.

Ariana Grande swoją karierę rozpoczęła w 2008 roku, grając w spektaklach i musicalach. Sławę przyniosła jej rola Cat Valentine w „Victoria znaczy zwycięstwo” oraz kontynuacji serii w serialu komediowym „Sam i Cat”. Młoda aktorka szybko odnalazła się w świecie mediów, z czasem próbując swoich sił także w muzyce. Jej kariera nabrała rozpędu, a sama z czasem została doceniona nagrodami na galach MTV Music Awards, Grammy, American Music Awards, Billboard Music Awards i wielu innych. Dziś jest jedną z bardziej rozpoznawalnych gwiazd muzyki pop, założycielką urodowej marki oraz właścicielką głosu o imponującej skali.

W środę 26 września na swoim Instagramie wokalistka zamieściła zdjęcie udając, że chwali się nowymi kolczykami. Tak naprawdę jednak chodziło o fryzurę – Ariana poddała swoją fryzurę prawdziwej metamorfozie, zmieniają kolor włosów z ciemnych na piaskowy blond.  Wśród komentarzy fanów, pojawiły się domysły, że zmiana wizerunku może być związana z przygotowaniami gwiazdy do roli w zapowiadanym od dawna musicalu „Wicked”, którego premiera ma mieć miejsce w grudniu 2024 roku. Grande wcieli się w nim w rolę dobrej czarownicy Glindy, natomiast jej antagonistką będzie Elfaba grana przez Cynthię Erivo. Koleżanka z planu weszła „w rolę” także na Instagramie komentując: „Kolczyki są niesamowite!”. Choć Ariana Grande nie jest już brunetką, nie zrezygnowała ze swojego charakterystycznego uczesania – kucyka upiętego wysoko na czubku głowy. W wersji blond prezentuje się równie zjawiskowo.

Agnieszka Brzostowska
Proszę czekać..
Zamknij