Znaleziono 0 artykułów
26.05.2021

Zdjęcia ze ślubu Ariany Grande

26.05.2021
Fot. Stefan Kohli, mat. prasowe Vera Wang

Wokalistka zdecydowała się pokazać kilka zdjęć ze ślubu z Daltonem Gomezem. Na ten wyjątkowy dzień włożyła kreację Very Wang inspirowaną stylem Audrey Hepburn.

O tym, że Ariana Grande wyszła za Daltona Gomeza, świat dowiedział się nieco ponad tydzień temu. Para pobrała się w rezydencji wokalistki, a w kameralnej ceremonii uczestniczyło zaledwie 20 najbliższych osób. Dziś Grande zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy. Na fotografiach pozuje z mężem, prezentując kreację ślubną.

Za projekt odpowiedzialna była specjalistka od mody ślubnej Vera Wang. Projektantka postawiła na inspirowany klasycznym stylem Audrey Hepburn model bez ramiączek, któremu nadała fason przylegającej do ciała kolumny i wyposażyła w głębokie wycięcie na plecach.

Fot. Stefan Kohli, mat. prasowe Vera Wang

Grande zrezygnowała z krzykliwych dodatków – wybrała skromny welon i kokardę, które wpięto w jej charakterystyczny, wysoki kucyk. Makijaż był dopracowany, ale delikatny – jego głównym punktem została matowa cera, brzoskwiniowe smokey eye o graficznym wykończeniu i usta w kolorze nude.

 

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij