Znaleziono 0 artykułów
14.05.2024

Katarzyna Nosowska z dystansem do mody w nowej kampanii Zalando

14.05.2024
Fot. Materiały prasowe

Znana piosenkarka i tekściarka Katarzyna Nosowska wystąpiła w wiosenno-letniej kampanii platformy zakupowej Zalando, przekonując, że „Najlepiej Ci w byciu sobą”. Hasło towarzyszące zabawnemu spotowi w jej ustach brzmi nad wyraz autentycznie. 

Gdy inni biegną po bieżni w pocie czoła, ona robi sobie spokojny spacer z ksiażką. Gdy ulewa krzyżuje plany perfekcyjnie wystylizowanym ludziom czekającym w napięciu aż deszcz minie ona wyjmuje z torebki foliowy kapturek. W zatłoczonej kawiarni, gdzie wszyscy wpatrują się w ekrany smartfonów, włącza tryb „nie przeszkadzać”. Indywidualistka Katarzyna Nosowska, zawsze bezpośrednia występuje w spotach reklamowych Zalando i udowadnia, że świetnie odnajduje się też w świecie mody. 

 

„Marka zachęca do wyrażania indywidualnego stylu, celebrowania dojrzałości i odnajdywania pewności we własnych wyborach” piszą twórcy kampanii, a fanom Nosowskiej ciśnie się na usta fragment jej hitu sprzed lat. „Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka”. W niedawno wydanej książce „A żem jej powiedziała…” Katarzyna idzie jeszcze dalej i pisze „Od jakiegoś czasu nie wstydzę się tego, kim jestem. Znam swoje możliwości. Są zbyt ograniczone, by zawojować świat, ale wystarczające, by być wdzięczną, lubić życie i oddychać swobodnie”. Ta postawa, która pozwala odpuścić presję, skupić się na własnych wartościach i cieszyć się życiem na własnych zasadach okazuje się uniwersalna i dotyczy zarówno życiowych wyborów jak i mody. Dlatego hasło „Najlepiej Ci w byciu sobą!” brzmi w ustach gwiazdy wyjątkowo przekonująco.

Marta Szwarc
Proszę czekać..
Zamknij