Znaleziono 0 artykułów
09.04.2023

Koniec związku Taylor Swift i Joe Alwyna?

09.04.2023
(Fot. Getty Images)

Jak donosi „Entertainment Tonight”, Taylor Swift i Joe Alwyn, jedna z najbardziej lubianych par showbiznesu, rozstali się po sześciu latach związku. Ani piosenkarka, ani aktor nie potwierdzili tych doniesień.

Gdy Taylor Swift i Joe Alwyn po raz pierwszy zaczęli się spotykać w 2016 roku, długo starali się utrzymać swój związek w tajemnicy. Piosenkarka i aktor mieli już za sobą bardzo publiczne relacje, dlatego zależało im, aby tym razem lepiej chronić swoją prywatność. Dopiero rok później oficjalnie potwierdzili doniesienia i zaczęli razem pojawiać się na branżowych imprezach.

Swift i Alwyn szybko stali się jedną z najbardziej lubianych par showbiznesu. Fani piosenkarki byli przekonani, że to idealny partner dla piosenkarki, co wydawała się potwierdzać sama idolka: – Joe jest pierwszą osobą, której pokazuję nowe piosenki. Jest moim największym wsparciem – mówiła artystka, odbierając statuetkę Grammy za album „Folklore”, który napisała razem z Alwynem w czasie pandemii.

Mimo to, wedle ostatnich doniesień, para rozstała się po sześciu latach związku. Jak podaje „Entertainment Tonight”, rozstanie „było polubowne”. Wiadomość ta obiegła świat w czasie, gdy Swift wyruszyła w światowe tournée Eras Tour, na którym zagra kawałki z nowego albumu „Midnight” oraz swoje największe dotychczasowe przeboje.

Ani piosenkarka, ani aktor nie potwierdzili dotychczas doniesień o rozstaniu.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij