Znaleziono 0 artykułów
05.10.2023

Pokaz mody Doroty Goldpoint na Wielkiej Warszawskiej

05.10.2023
Pokaz mody Doroty Goldpoint podczas Wielkiej Warszawskiej (Fot. Materiały prasowe)

Podczas 78. edycji Wielkiej Warszawskiej Dorota Goldpoint zaprezentowała pokaz mody formalnej i wyścigowej dla pań. W kolekcji znalazły się eleganckie fraki, szyte na miarę marynarki oraz finezyjne kapelusze.

Wielka Warszawska określana mianem królowej służewieckich gonitw to nie tylko święto jeździectwa, ale i mody. Uczestnicy wydarzenia oglądają wyścigi konne w stylizacjach retro, decydując się na eleganckie kapelusze.

Eleganckie kreacje można oglądać nie tylko na trybunach, ale i na samych torach wyścigowych. Podczas tegorocznego wydarzenia Dorota Goldpoint zaprezentowała modę formalną i wyścigową dla pań.

Pokaz mody Doroty Goldpoint podczas Wielkiej Warszawskiej (Fot. Materiały prasowe)

Gwiazdą wydarzenia została Blanka Satora, która na białym andaluzie poprowadziła widowiskową paradę. Amazonka miała na sobie czerwony frak zakończony długim trenem z falbanami, a na głowie elegancki cylinder. W pokazie uczestniczył również Paweł Deląg wcielający się w postać czarnego jeźdźca.

Kolekcja Doroty Goldpoint zaprojektowana specjalnie na tą okazję

W kolekcji Doroty Goldpoint znalazło się 24 stylizacji zaprojektowanych specjalnie na tę okazję. Paleta barw obejmowała różne odcienie czerwieni, amarantu i jasnego beżu. Nie zabrakło również ponadczasowej czerni i bieli. Kreacje modelek uzupełniały oryginalne nakrycia głowy, stanowiące nieodłączny element kompozycji.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij