Znaleziono 0 artykułów
06.04.2020

Polskie marki wspierają służbę zdrowia

06.04.2020
Fot. materiały prasowe

Rodzime marki mody jednoczą się w internetowej akcji, której celem jest zbiórka środków dla oddziałów zakaźnych i placówek medycznych zaangażowanych w walkę z pandemią koronawirusa. Już od dziś możecie wesprzeć tę pomoc. 

Zasady akcji, która na Instagramie oznaczona jest hasztagiem #polskiemarkidlasluzbyzdrowia są proste. Codziennie jedna z 20 zaangażowanych w inicjatywę firm zaoferuje swoim klientom kilka produktów w promocyjnej cenie, a całkowity dochód z ich sprzedaży zasili konto ogólnopolskiej zbiórki zorganizowanej na portalu siepomaga.pl.

Fot. materiały prasowe

Akcję zainaugurowała dziś marka BIZUU, która jest jednocześnie jej inicjatorem. Ponadto w projekt zaangażowały się m.in. Kopiszka, Patrizia Aryton, LeBrand, RISK Made in Warsaw i La Mania. – Chcemy w ten sposób wesprzeć tych, którzy w ostatnich tygodniach nie zważając na swoje zdrowie, codziennie niosą nam pomoc – mówią biorący udział w tej inicjatywie projektanci.

Zbiórka potrwa do końca maja i oczywiście można wspierać ją także w tradycyjny sposób – wpłacając datki do wirtualnej „skarbonki” na portalu siepomaga.pl.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij