Znaleziono 0 artykułów
25.05.2021
Artykuł partnerski

Posłuchaj drugiej części podcastu „Moments of Bizuu” z Zuzanną Wachowiak i Blanką Jordan

25.05.2021
Moments of Bizuu: Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan

W drugim odcinku programu, który powstał we współpracy „Vogue Polska” z Bizuu z okazji jubileuszu dziesięciolecia jednej z najpopularniejszych polskich marek odzieżowych, jej założycielki opowiadają Hannie Rydlewskiej o pierwszym butiku w Poznaniu, pojawieniu się kolejnych linii Bizuu: ślubnej Bizuu Bridal, wakacyjnej Bizuu Mer i sportowej Bizuu Balance oraz nowych kierunkach rozwoju na przyszłość. W ciągu 10 lat istnienia Zuzannie Wachowiak i Blance Jordan z autorskiej marki udało się stworzyć firmę zatrudniającą ponad 60 osób.

Na początku rozpisałyśmy sobie biznes plan na miesiąc. Chciałyśmy sprzedać 15 sukienek. Poszły w jeden dzień – opowiada Blanka Jordan. – Do dzisiaj czasem musimy się uszczypnąć, widząc, ile osób odwiedza nasz butik przy Koszykowej w Warszawie – dodaje. – Pierwsza ważna lekcja biznesu? Konfrontowanie naszej wizji z oczekiwaniami klientek. Szukamy rozwiązań zgodnych z naszymi wartościami, które równocześnie sprawdzą się na rynku – dodaje Zuzanna Wachowiak.

W kolejnym odcinku Hanna Rydlewska rozmawia z przyjaciółką marki Bizuu, Kasią Zielińską. Przed mikrofonem spotkamy się też między innymi z Karoliną Gruszecką, dyrektorką mody „Vogue Polska”. Piosenkę do podcastu skomponował i zaśpiewał Maciej Musiałowski.

Hanna Rydlewska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Posłuchaj drugiej części podcastu „Moments of Bizuu” z Zuzanną Wachowiak i Blanką Jordan
Proszę czekać..
Zamknij