Znaleziono 0 artykułów
05.07.2020
Artykuł partnerski

Posłuchaj podcastu „Ciało ma głos” x Durex: Damian i Kamil

05.07.2020
Damian i Kamil / Fot. Luka Łukasiak

W specjalnej, przygotowanej we współpracy z marką Durex, serii podcastów z cyklu „Ciało ma głos” spotykamy się z parami, które opowiadają o tym, jak zmienia się seksualność w związkach – zależnie od długości stażu czy emocji, które dochodzą do głosu i sprawiają, że w sferze intymnej partnerzy mają inne oczekiwania niż na początku relacji. Ta seria to także zachęta do tego, aby o seksie po prostu mówić – szczerze i czule. Bohaterami nowego odcinka są Damian i Kamil.

Jak nie pogubić się w relacji? Jakim językiem mówić, by nie zranić partnera? To tylko niektóre z pytań, które Hanna Rydlewska zadaje gościom dzisiejszego podcastu – pary z dwuletnim stażem, których łączy dziś nie tylko wspólne życie, ale także prowadzony razem biznes.

Do wzajemnej otwartości i swobodnego wyrażania potrzeb oraz oczekiwań jako naturalnego elementu relacji, zachęca także – rozpoczęta 7 czerwca, w Międzynarodowym Dniu Seksu –kampania marki Durex „Głośni w łóżku”. Poznajemy w niej cztery pary, których prawdziwe historie pokazują, że szczera rozmowa przekłada się na zadowolenie z seksu. Kampania „Głośni w łóżku” podpowiada, jak odkryć rozkosz wzajemnego dopasowania.

Fot. Robert Ceranowicz, Papaya Films

– Historie bohaterów kampanii pokazują, że rozmowa o miłości, zarówno tej fizycznej, jak i emocjonalnej, czyni cuda. Być może trudno ją rozpocząć i przełamać niewygodne milczenie, ale jak tylko to się stanie, okazuje się, że mówienie o seksie, intymności i bliskości jest proste. Gdy przestaniemy zakrywać się wstydem, kokietowaniem, złudą i intuicyjnością, a po prostu zaczniemy rozmawiać, wtedy zaczyna się magia. Radykalna szczerość może doprowadzić do fantastycznych momentów, co – mam nadzieję – udało się przedstawić w stworzonym na potrzeby kampanii spocie reklamowym – komentuje Bartosz Dombrowski, reżyser materiałów video „Głośni w łóżku”.

Podcast „Ciało ma głos” rozwija idee kampanii, stwarzając przestrzeń do takich rozmów i odkrywania siebie na nowo. Rozmów, które pozwalają rozwinąć związek i zrozumieć nie tylko własne potrzeby, ale także oczekiwania partnera lub partnerki oraz znaleźć taki rodzaj przyjemności, który będzie odpowiadać każdemu z partnerów. Szczera rozmowa o seksie może wpłynąć również na inne obszary relacji – zbudować ogólne poczucie bezpieczeństwa i komfortu oraz podnieść poziom zaufania.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij