Znaleziono 0 artykułów
19.07.2020
Artykuł partnerski

Posłuchaj podcastu „Ciało ma głos” x Durex: Klara i Krzysztof

19.07.2020
fot. Getty Images

W ostatnim odcinku podcastu „Ciało ma głos” przygotowanym we współpracy z marką Durex Hanna Rydlewska rozmawia z Klarą i Krzysztofem. Dzisiejsi goście poznali się pięć lat temu, ale charakter ich relacji dopiero w ostatnich miesiącach ewoluował z przyjaźni do miłości.

Prowadząca program Hanna Rydlewska pyta gości między innymi o to, czym różni się związek oparty na wieloletniej przyjaźni od wyrosłego z romantycznej fascynacji, jak wspólne przyjacielskie doświadczenia wpływają na seks w związku, a także, czym jest dla partnerów dopasowanie w łóżku i jak je osiągnąć.

Fot. Robert Ceranowicz, Papaya Films

Do wzajemnej otwartości i swobodnego wyrażania potrzeb oraz oczekiwań, jako naturalnego elementu relacji między partnerami, zachęca także rozpoczynająca się 7 czerwca, w Międzynarodowy Dzień Seksu, kampania marki Durex „Głośni w łóżku”.

Poznajemy w niej cztery pary, których prawdziwe historie pokazują, że szczera rozmowa przekłada się na jakość relacji i zadowolenie z seksu. Kampania „Głośni w łóżku” podpowiada, jak odkryć rozkosz wzajemnego dopasowania.
 


Podcast „Ciało ma głos” rozwija idee kampanii, stwarzając przestrzeń do takich rozmów i odkrywania siebie na nowo. Rozmów, które pozwalają rozwinąć związek i zrozumieć nie tylko własne potrzeby, ale także oczekiwania partnera lub partnerki oraz znaleźć taki rodzaj przyjemności, który będzie odpowiadać każdemu z partnerów. Szczera rozmowa o seksie może wpłynąć również na pozostałe obszary relacji – zbudować ogólne poczucie bezpieczeństwa i komfortu oraz podnieść poziom zaufania partnerów.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij