Znaleziono 0 artykułów
10.02.2022

Rodzina Gucci ponownie na ekranie

10.02.2022
(Fot. East News)

Po dużym sukcesie jaki odniósł film „Dom Gucci”, Sky Studios postanowiło nakręcić serial dokumentalny oraz fabularny o początkach imperium, sławie i sekretach słynnej rodziny. Producenci zgodzili się też na współpracę z jej członkami, co nie miało miejsca w przypadku dzieła Ridleya Scotta.

Premiera serialu dokumentalnego i telewizyjnego na jego podstawie optymistycznie planowana jest na 2023 rok. Serial dokumentalny jest w fazie przygotowań, a fabularny w fazie rozwoju. Sky Studios ma nadzieję, że produkcja dokumentu rozpocznie się niedługo, gdy tylko uda im się znaleźć międzynarodowe nazwisko do współpracy z włoskimi scenarzystami serialu. W porównaniu do „Domu Gucci”, serial dokumentalny i fabularny mają skupić się na historii całego imperium, jego wzlotach i upadkach, pokazując i celebrując dziedzictwo marki. Producentom zależy na tym, by historia przekazana widzom była autentyczna i najbliższa wszystkiemu, co przeżywała rodzina Guccich, gdy ich nazwisko nie było jeszcze tak znane.

Rodzinna epopeja rozpoczyna się od historii dżentelmena, który mieszka we Florencji i tworzy torebki z bambusowymi uchwytami. – Przypadkowy projekt, na zawsze zapisał się w historii i wprowadził markę Gucci do Stanów Zjednoczonych ­– mówi Nil Hartmann, producent i starszy wiceprezes Sky Studios Niemiec i Włoch. Do projektu dołączyć ma Giorgio Gucci, który będzie pełnił funkcję producenta wykonawczego. Poza nim do współpracy zaangażowani zostali Alessandro Gucci i Guccio Gucci Jr. Ich udział może korzystnie wpłynąć na realizacje seriali, szczególnie po nieprzychylnych komentarzach rodziny na temat filmu „Dom Gucci”, która uważa, że w przedstawionej historii zabrakło ich perspektywy. Realizowany seriale pozostawiają fanów z wieloma pytaniami i oczekiwaniami. Nie ma wątpliwości, że „Dom Gucci”, wysoko zawiesił poprzeczkę kolejnym projektom.

Weronika Kochel
Proszę czekać..
Zamknij