Znaleziono 0 artykułów
01.02.2019

Premiera nowego teledysku MoMo

01.02.2019
„Różowy / Niebieski”, Momo (Fot. Weronika Ławniczak)

W teledysku wśród zakochanych par i bliskich sobie osób pojawia się Robert Biedroń z partnerem.

– Pomysł na teledysk jest tak prosty jak przesłanie piosenki – mówi Ania Ołdak o klipie do „Zajmij się mną”. Film składa się z portretów zakochanych par i bliskich sobie osób. Wśród nich pojawia się też Robert Biedroń. – Robert to wieloletni partner mojego kochanego brata Krzysia [Śmiszka – przyp. red.]. Mało kto wie, że Robert kocha muzykę i bardzo chętnie odrywa się od codziennych spraw właśnie w ten sposób. Ja z nim o polityce nie rozmawiam, choć mam swoje poglądy i wyrobione spojrzenie na sprawy publiczne. Chłopaki traktują mnie raczej jako okienko na świat muzyczny, pokazuję im, co w trawie piszczy. Oczywiście wspierają mnie i kochają – dodaje.Piosenka jest singlem z nowej płyty „Różowy/niebieski”, która ma dzisiaj swoją premierę. Ania nie ukrywa, że projekt traktuje bardzo osobiście. 

– Punkty zwrotne w życiu sprawiają, że szukasz jakiegoś rodzaju ukojenia. Jedni chodzą do terapeutów, inni wylewają smutki na Facebooku, jeszcze inni się upijają… Ja tego nie oceniam – mówi

MoMo zadebiutowało w 2013 roku. Z pierwszej płyty pochodził m.n. przebój „Od dzisiaj”. Tym razem z wokalistką współpracowali także jej przyjaciele, Igor Spolski i Tomek Waldowski. Za teledysk też odpowiada kumpel Ani, Alan Kępski.

Basia Czyżewska
  1. Kultura
  2. Sztuka
  3. Premiera nowego teledysku MoMo
Proszę czekać..
Zamknij