Znaleziono 0 artykułów
23.11.2022

Prezent dla tych, którzy troszczą się o planetę

23.11.2022
(Fot. materiały prasowe)

Z myślą o zbliżających się świętach marka Oio Lab przygotowała wyjątkowy zestaw Glow Facial Set w kompostowalnym opakowaniu Super Mushroom. To prezent idealny dla każdego, komu los naszej planety nie jest obojętny.

W 2022 roku ważna jest nie tylko zawartość naszych kosmetyków, ale również sposób ich produkcji i pakowania. Wie o tym Oio Lab. Z myślą o tych, którzy szukają wysokiej jakości produktów do pielęgnacji tworzonych z troską o planetę, polska marka stworzyła limitowaną edycję zestawu Glow Facial Set w wyjątkowym opakowaniu. Materiał wykorzystany do jego produkcji stworzono z… grzybów. Dzięki temu opakowanie może zostać poddane kompostowaniu, gdzie ulegnie naturalnemu rozkładowi.

(Fot. materiały prasowe)

Do tej pory nie produkowaliśmy zestawów, bo nie chcieliśmy przykładać się do nadprodukcji dodatkowych odpadów. Zdanie zmieniliśmy dopiero, gdy wyhodowaliśmy opakowania z grzybów Super Mushroom, które są w pełni biodegradowalne i kompostowalne w warunkach domowych w 40 dni. Z radością przedstawiamy zaawansowaną, dwuetapową pielęgnację, która zadba nie tylko o stan twojej skóry, ale również będzie przyjazna dla środowiska – wyjaśnia Joanna Ryglewicz, założycielka i właścicielka Oio Lab.

W limitowanym zestawie znalazły się serum nawilżające Aquasphere i kremowa emulsja The Forest Retreat. Oba bestsellery marki to świetna baza dla zaawansowanej pielęgnacji skóry, nie tylko na zimę, a także wymarzony prezent dla miłośników ekologii.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij