Znaleziono 0 artykułów
23.02.2024

Radykalna metamorfoza? Angelina Jolie została blondynką

23.02.2024
Fot. East News

Najpierw otworzyła modowe atelier pod własnym nazwiskiem, teraz przeszła radykalną metamorfozę. Angelina Jolie bez wątpienia zaczyna nowy rozdział w swoim zawodowym, i być może także prywatnym, życiu.

Angelina Jolie przyzwyczaiła nas do długich prostych, rozpuszczonych włosów. To fryzura którą od lat podkreślała ostre rysy twarzy i klasyczny styl w ubiorze. I choć może się wydawać, że jest typową brunetką, której fryzura mocno kontrastuje z jasną cerą, to kiedy przeanalizujemy jak na przestrzeni lat zmieniał się jej kolor włosów, okaże się, że hollywoodzka aktorka nie stroniła od eksperymentów.

Angelina Jolie zmieniała fryzurę do każdej roli

Choć Angelina Jolie w filmie „Salt” pojawiała się w kruczoczarnych włosach, to najwierniejsi fani Angeliny Jolie pamietają jej kreację Lary Croft („Tomb Rider”). Dla tej roli stała się szatynką z charakterystycznym warkoczem, który nosi słynna bohaterka znana z gier. W „Kolekcjonerze kości” kolor włosów mienił się czerwonymi refleksami. Natomiast w „Oszukanej” jej krótka fryzura z retro falami wpadała w ciemne kasztanowe odcienie. Angelina Jolie w blond włosach pojawiła się w swojej najważniejszej zawodowej roli – filmie „Przerwana lekcja muzyki” w 1999 roku, za którą dostała Oscara, Złotego Globa i nagrodę Critics Choice.

Naturalny kolor włosów? Angelina Jolie pracuje nad idealnym odcieniem od lat

W wywiadzie sprzed lat, którego udzieliła w niemieckiemu magazynowi „Das Neue", aktorka przyznała, że jej naturalny kolor włosów to ciemny blond, dodała też, że zmienia odcień regularnie, a jej włosy zostały pofarbowane przez mamę, po raz pierwszy gdy miała zaledwie cztery lata.

Marta Szwarc
Proszę czekać..
Zamknij