Znaleziono 0 artykułów
15.05.2023

Stylowi rodzice Rihanna i A$AP Rocky świętują pierwsze urodziny syna

15.05.2023
Rihanna i A$AP Rocky świętują pierwsze urodziny syna (Fot. Getty Images)

13 maja 2022 roku Rihanna i A$AP Rocky powitali swoje pierwsze dziecko. Z okazji pierwszych urodzin synka raper zamieścił na Instagramie serie rodzinnych zdjęć. „Wszystkiego najlepszego dla mojego pierworodnego”, podpisał post.

Pod koniec 2022 roku Rihanna i A$AP Rocky ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Parę sfotografowano wtedy w Nowym Jorku podczas romantycznego spaceru. Pod puchową kurtką Chanel widoczny był ciążowy brzuch artystki. – Nie mam zamiaru rezygnować ze swojego stylu, bo jestem w ciąży. Wręcz przeciwnie, w tym wyjątkowym momencie chcę pokazać, że czuję się świetnie – mówiła gwiazda amerykańskiemu „Vogue’owi”.

Imię syna Rihanny i A$APa to hołd dla historii amerykańskiego rapu

Synek Rihanny i A$APa urodził się 13 maja 2022 roku. Na ujawnienie jego imienia fani pary musieli czekać kolejny rok. Dziecko zostało nazwane RZA Athelston Mayers. RZA jest nawiązaniem do pseudonimu artystycznego Roberta Fitzgeralda Diggsa, członka hip-hopowej grupy Wu-Tang Clan, a Athelston Mayers to drugie imię i nazwisko A$APa, który nazywa się Rakim Athelaston Mayers.

Z okazji pierwszych urodzin synka A$AP Rocky opublikował na Instagramie serie rodzinnych zdjęć. Widzimy na nim szczęśliwych rodziców, pozujących z dzieckiem w codziennych sytuacjach. Uwagę przykuwa fotografia z urodzin, na które Riri założyła skórzany gorset i spódnicę Louis Vuitton, a A$AP wybrał futrzaną czapkę i srebrny łańcuch. Stylowi rodzice zadbali również o modną kreacje dla ich synka – RZA ubrany został w skórzane szorty i okulary przeciwsłoneczne Diora.

Rihanna i A$AP Rocky spodziewają się drugiego dziecka

Już niedługo Rihanna i A$AP Rocky po raz drugi zostaną rodzicami. Kolejną ciążę piosenkarka ogłosiła z rozmachem, tym razem podczas występu w finale Super Bowl. – Rihanna uwielbia być mamą. Nigdy nie była szczęśliwsza –powiedziała osoba z otoczenia gwiazdy portalowi „People”.

Aleksandra Kupras
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Stylowi rodzice Rihanna i A$AP Rocky świętują pierwsze urodziny syna
Proszę czekać..
Zamknij