Znaleziono 0 artykułów
08.02.2022

Rihanna w ciąży w odważnej stylizacji

08.02.2022
Fot. Getty Images

Rihanna po raz kolejny zachwyciła fanów stylizacją. Piosenkarka założyła czarny obcisły top, sznurowany z przodu, odsłaniając klatkę piersiową i brzuch. Ten wybór podkreśla ciążę artystki.

Od czasu ujawnienia informacji o tym, że Rihanna i A$AP Rocky spodziewają się dziecka, upubliczniane są kolejne fotografie gwiazdy, podkreślające jej ciążę. Miles Diggs 31 stycznia jako pierwszy opublikował oficjalne zdjęcia piosenkarki w ciąży, ubranej w różową kurtkę puchową, odsłaniającą brzuch. Po tygodniu fotograf pokazał kolejny kadr z Rihanną.

Fanów nie zaskakuje, że ikona stylu wciąż nie boi się odważnych, odsłaniających ciało ubrań. Tym razem zdecydowała się stylizację w ciemnych kolorach – obcisły, wiązany z przodu top od Jeana Paula Gaultier, legginsy z obniżonem stanem od Attico oraz modną bomberkę z kolekcji Wardrobe NYC i Carhartt.. Ten zestaw uzupełniła złotą biżuterią, przykuwającą uwagę, podobnie jak dodatki w stylizacji, uwiecznionej na pierwszych zdjęciach w ciąży. Wybrała długi naszyjnik z wiszącym na nim krzyżu. Do tego dobrała złote pierścionki, włosy miała splecione w warkoczyki, opadające na twarz, a na głowie – opinający kaptur. Ważnymi elementami looku były też czarne wąskie okulary przeciwsłoneczne i usta, podkreślone czerwono-metaliczną szminką z najnowszej kolekcji jej autorskiej marki Fenty Beauty.

Ciążowy styl Rihanny zwraca uwagę mediów – od serwisów z informacjami o gwiazdach po magazyny modowe. Wpisuje się też w tradycję dzielenia się przez gwiazdy własnymi zdjęciami z czasu ciąży. Tego rodzaju fotografie wpływają na sposób postrzegania kobiet w mediach, promują zachowywanie przez nie siły, odwagi, otwartości, niezależnie od tego, jak wygląda ich ciało.

Weronika Kochel
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Rihanna w ciąży w odważnej stylizacji
Proszę czekać..
Zamknij