Znaleziono 0 artykułów
05.08.2021

Rihanna uznana za miliarderkę

05.08.2021
Fot. Getty Images

Rihanna znalazła się na liście najbogatszych ludzi „Forbesa.” Magazyn wyliczył wartość majątku piosenkarki na 1,7 miliarda dolarów. Większość fortuny pochodzi ze sprzedaży kosmetyków marki Fenty Beauty.

Rihanna jest uznaną piosenkarką, ale to nie muzyka przyniosła jej miliardy. W 2017 roku założyła markę Fenty Beauty oferującą kosmetyki dla kobiet o różnych kolorach skóry i dowolnych typach urody. Podkłady do twarzy są dostępne aż w 50 odcieniach. Piosenkarka ma Fenty Beauty połowę udziałów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Forbes (@forbes)

„Forbes” szacuje, że ze sprzedaży kosmetyków pochodzi 1,4 miliarda dolarów w majątku piosenkarki. Reszta z działalności artystycznej i linii bieliźnianej Savage x Fenty, której wartość wynosi 270 milionów dolarów.

Moim głównym marzeniem było, aby moją muzykę znał cały świat. Kreatywność trzyma mnie przy życiu. Kiedy coś tworzę, to wkładam w to całe serce. Muzyka dała mi możliwości, aby rozwijać się w innych dziedzinach. Moja mama pracowała w branży beauty i zajmowała się wizażem, więc od zawsze kochałam makijaż – mówiła piosenkarka w wywiadzie dla magazynu „Interview” w 2019 roku.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij