Znaleziono 0 artykułów
19.04.2023

Rihanna w patchworkowym płaszczu Fendi projektu Karla Lagerfelda

19.04.2023
Rihanna w płaszczu Fendi na randce w Paryżu (Fot. Getty Images)

Rihanna z crop topu uczyniła już swój znak rozpoznawczy i za każdym razem stylizuje go tak, że zawsze chcemy więcej. Na paryską randkę z A$AP-em Rockym gwiazda zestawiła go z obszernymi dżinsami i płaszczem vintage od Fendi.

Rihanna uwielbia modę. Często eksperymentuje ze stylem i nie boi się sięgać po odważne projekty. Już kiedy była w pierwszej ciąży z A$AP-em Rockym, chętnie odsłaniała zmieniające się ciało, udowodniając, że to nie powód, by rezygnować ze zmysłowych projektów i ekstrawagancji. W pamięć fanów zapadła jej sesja pod mostem Williamsburg na Manhattanie, podczas której brzuchem widocznym spod rozpiętej puchowej kurtki Chanel gwiazda poinformowała, że spodziewa się dziecka.

Teraz piosenkarka i raper spodziewają się drugiego dziecka. Kolejną ciążę Rihanna ogłosiła z rozmachem, tym razem podczas występu na finale Super Bowl. Tak jak kiedyś, na co dzień znów chętnie eksponuje krągłości. W poniedziałek 17 kwietnia gwiazda wybrała się z A$AP-em Rockym do restauracji César w Paryżu. Na tę okazję założyła obszerne spodnie z niskim stanem i popielaty crop top. Look uzupełniła patchworkowym płaszczem od Fendi zaprojektowanym przez Karla Lagerfelda. A$AP postawił na motocyklową kurtkę i bejsbolówkę.

Rihanna i A$AP Rocky to najbardziej stylowy duet w show-biznesie

Historia związku A$AP Rockyego i Rihanny sięga 2012 roku. Już kiedy się poznali, zwrócili na siebie uwagę, ale by dać sobie szansę, czekali ponad dekadę. Po raz pierwszy pojawili się publicznie jako para na MET Gali we wrześniu 2021 roku. Już wtedy stało się jasne, że należą do grona najbardziej stylowych związków w show-biznesie. Łączy ich nie tylko zamiłowanie do muzyki, ale i mody.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Rihanna w patchworkowym płaszczu Fendi projektu Karla Lagerfelda
Proszę czekać..
Zamknij