Znaleziono 0 artykułów
14.07.2023

Rita Ora w nagiej sukience marki Self-Portrait

14.07.2023
Fot. Getty Images

Rita Ora pojawiła się na corocznej letniej imprezie brytyjskiego „Voguea” w odsłaniającej ciało sukience marki Self-Portrait. Ta naked dress, jedna z wielu noszonych przez gwiazdę w ostatnim czasie, budzi skojarzenia z rybacką siecią.

Latem gwiazdy coraz częściej wybierają stylizacje, odkrywające ciało. Rita Ora chętnie wybiera nagie sukienki, nawiązujące do stylu z lat 90. XX wieku.

Rita Ora ponownie w naked dress

Na corocznej letniej imprezie brytyjskiego „Vogue'a”, zorganizowanej we współpracy z Self-Portrait, piosenkarka pojawiła się w transparentnej sukience właśnie tej marki. Po raz kolejny udowodniła, że jest fanką stylu z naked dress w roli głównej. Jej odsłaniająca ciało kreacja ozdobiona była mieniącymi się koralikami, układającymi się we wzór drobnych kwiatków. Cały look Ora uzupełniła o srebrzyste kozaki z szeroką cholewką, srebrną biżuterię oraz czarną bieliznę, widoczną spod sukienki.

Fot. Getty Images

Naked dresses: kultowe modele nagich sukienek Rity Ory

Do kultowych nagich sukienek, obok tych sprzed lat, takich jak slip dress Kate Moss, zaliczają się dziś projekty, wybierane przez Ritę Orę: sukienka, jaką piosenkarka miała na sobie na pokazie marki Alaïa w Paryżu, czerwona suknia, którą gwiazda założyła na koncert Russella Crowe'a w Sydney oraz niezapomniany koronkowy projekt Rodarte w kolorze fuksji, czyli kreacja Rity Ory na uroczystej kolacji, zorganizowanej przez Netflix z okazji ogłoszenia nominacji do Złotych Globów i nagród Critics' Choice.

Fot. Getty Images

Naga suknia, projekt Prabala Gurunga, okazała się też idealnym wyborem piosenkarki na czerwony dywan MET Gali 2023.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij