Znaleziono 0 artykułów
04.08.2023

Basen w chmurach. Oaza relaksu na 43. piętrze hotelu InterContinental Warszawa

04.08.2023
RiverView Wellness Centre na 43. piętrze InterContinental Warszawa (Fot. Mateiały prasowe)

W samym sercu Warszawy, na wysokości ok. 150 metrów w hotelu InterContinental znajduje się klub RiverView Wellness Centre ze spektakularnym widokiem na Wisłę i panoramę miasta. Relaks czy trening? Tu nie musisz wybierać.

To właśnie tutaj, w RiverView Wellness Centre, znajduje się najwyżej położony basen w Polsce i jeden z najwyżej zlokalizowanych w Europie. Jest idealny dla pasjonatów pływania, ale też wielbicieli błogiego relaksu. Z kolei odpoczynek w jacuzzi to świetny sposób na oderwanie się od codziennego stresu. Goście mają też dostęp do strefy z sauną suchą i parową, gdzie odbywają się seanse z saunamistrzem.

RiverView Wellness Centre na 43. piętrze InterContinental Warszawa (Fot. Mateiały prasowe)

W siłowni najnowszej generacji sprzęt, trenerzy personalni i kameralna atmosfera sprawiają, że trening staje się przyjemnością. W RiverView znajduje się również sala do ćwiczeń fitness, gdzie odbywają się zajęcia m.in.: jogi, full body workout, pilatesu, a także treningi personalne. Ale klub to też doskonałe miejsce na spotkanie z przyjaciółmi po treningu czy spotkania biznesowe. Jest otwarty zarówno dla gości hotelowych, jak i osób z zewnątrz.

Maja Kierul
Proszę czekać..
Zamknij