Znaleziono 0 artykułów
21.01.2023

Robert Pattinson i Lucien Laviscount w spódnicach na tygodniu mody w Paryżu

21.01.2023
Fot. Getty Images

To jeden z tych trendowych alertów, które lubimy najbardziej. Na dowód tego, że moda na dobre zaczęła wyrywać się ze szponów ograniczających podziałów i schematów, tegoroczny męski fashion week w Paryżu podbijają gwiazdorzy w spódnicach. W różnych ich fasonach na pokazach pojawili się Robert Pattinson i Lucien Laviscount.

Tygodnie mody męskiej na jesień-zimę 2023 nie przestają dostarczać emocji i inspiracji. Przede wszystkim dlatego, że tak na wybiegach, jak i poza pokazami, prezentują nowe, świeże i niepodlegające żadnym ograniczeniom myślenie o modzie. W interpretacji coraz większego grona projektantów jest ona coraz estetycznie płynna i neutralna płciowo, stanowi rezultat śmiałych eksperymentów i wychodzenia poza schematy.

Goście pokazów umacniają takie jej oblicze, wybierając śmiałe i oryginalne stylizacje. W Paryżu furorę zrobili znany z serialu „Emily w Paryżu” Lucien Laviscount i Robert Pattinson, którzy odpowiednio na prezentacje Louis Vuitton i Diora, założyli spódnice.

Fot. Getty Images

Laviscount, który słynie z kolorowych i odważnych stylizacji (na premiery przeboju Netfliksa wybierał płaszcze w kwiaty i różowe garnitury), na pokazie kolekcji stworzonej przez wewnętrzny zespół projektantów marki zaprezentował się w błękitnej, plisowanej spódnicy, spod której wystawały sportowe spodnie. Połączył je ze swetrem z krótkim rękawem i nadrukiem inspirowanym komputerową grafiką. Pattinson pozostał wierny awangardowej klasyce i postawił na wełnianą spódnicę o nawiązującym do kiltów fasonie, której towarzyszyła kurtka ze sztucznego futerka i botki inspirowane kaloszami.

Michalina Murawska
  1. Moda
  2. Street Style
  3. Robert Pattinson i Lucien Laviscount w spódnicach na tygodniu mody w Paryżu
Proszę czekać..
Zamknij