Znaleziono 0 artykułów
12.07.2022

Rooi Store: Nowy concept store z ulubionymi markami it-girls

12.07.2022
Fot. Materiały prasowe

Najnowszy warszawski concept store stawia na różnorodność. Oferuje marki z Danii i Hiszpanii, ale także Wielkiej Brytanii czy Gwatemali. Od sukienek Stine Goya po loafersy Miisty – Rooi Store ma w ofercie starannie wyselekcjonowane produkty, które kochają it-girls.

Coraz więcej osób rezygnuje z wspierania fast fashion. Nowo otwarty warszawski concept store Rooi Store skupia się na alternatywnych, młodych markach, które za pomocą kolorów i faktur udowadniają potęgę indywidualizmu.

Fot. Materiały prasowe

Rooi Store został założony przez fotografkę Monikę Lenarczyk i mieści się w kamienicy przy Nowogrodzkiej 6a w Warszawie. Wśród dostępnych produktów można wybierać spośród unikatowych marynarek czy sukienek od Stine Goya, kultowych loafersów lub sandałów Miisty, które nosi Kendall Jenner, etycznie produkowanych torebek od młodej marki Socāire czy też luźnych koszul od Lovechild 1979.

Fot. Materiały prasowe

Rooi Store zaprasza do modowych podróży: minimalistyczne Samsøe Samsøe zabierze was do Kopenhagi, a ekscentryczna Pura Utz odsłoni urok inspiracji Gwatemalą. Starannie wyselekcjonowane marki łączy jedno: są poza mainstreamem fast fashion czy wielkich domów mody, ale za to doskonale rozumieją potrzeby swoich klientek – Hiszpanek, Dunek czy Francuzek – a teraz także Polek – które za cel stawiają sobie ekspresję i autentyczność.

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij