Znaleziono 0 artykułów
11.05.2023

Sadie Sink w modnym bobie

11.05.2023
Sadie Sink (Fot. Getty Images)

Sadie Sink dołączyła właśnie do grona gwiazd, które wraz z nadejściem nowego sezonu postawiły na spektakularną metamorfozę. Aktorka znana z roli Max Mayfield w serialu „Stranger Things” zrezygnowała ze swoich charakterystycznych rudych fal na rzecz krótkiego boba.

Krótki bob kolejny raz znalazł się na szczycie list najmodniejszych fryzur sezonu. Cięcie nie tylko dodaje lekkości i świeżości, ale także optycznie wysmukla owal twarzy, zmiękcza jej rysy i jest niezwykle uniwersalne. Doskonale wiedzą o tym gwiazdy, które noszą tę stylową fryzurę na czele z Alexą Chung, Cate Blanchett i Aubrey Plazą, które są jej wiernymi fankami od lat. Inne gwiazdy, takie jak Michelle Pfeiffer, Zendaya czy Emily Ratajkowski dopiero niedawno zadebiutowały w modnym bobie.

Do grona gwiazd, które przeszły spektakularną metamorfozę, rezygnując z długich włosów na rzecz nowej fryzury, dołączyła właśnie Sadie Sink. Aktorka, którą mogliśmy oglądać w nominowanym do Oscara „Wielorybie” Darrena Aronofsky’ego, przez lata była wierną fanką długich, naturalnych fal. Od kilku tygodni w sieci krążą jednak zdjęcia, na których gwiazda pozuje w odmienionej wersji. Sink, podobnie jak Hailey Bieber czy Kaia Gerber, zdecydowała się na puszystego boba.

To rodzaj boba, który charakteryzuje się grubszą krawędzią. Nie jest to typowe ostre ciecie (choć może być), a końce włosów wydają się w nim być ciężkie, o nieregularnej linii, co nadaje całości wrażenia miękkości – wyjaśniał na łamach brytyjskiego wydania magazynu „Vogue” stylista fryzur Luke Hersheson. Graficzne cięcie jest niezwykle proste w utrzymaniu i stylizacji. Dzięki wyjątkowej lekkości fryzura jest również bardzo plastyczna i przy tym uniwersalna, co chętnie wykorzystuje Sink. Na jednym ze zdjęć opublikowanym na łamach social mediów aktorka prezentuje naturalną, nonszalancką wersję boba. Na innym nagraniu fryzura jest już bardziej wygładzona, a grzywkę podtrzymuje gruba opaska.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij