Znaleziono 0 artykułów
03.04.2021

Salma Hayek w „House of Gucci”

03.04.2021
Salma Hayek (Fot. Getty Images)

Salma Hayek dołączyła do obsady najnowszego filmu Ridleya Scotta, „House of Gucci”. Gwiazda „Fridy” wcieli się w przyjaciółkę „Czarnej Wdowy” posądzaną o współudział w zabójstwie Maurizia Gucciego, spadkobiercy włoskiego domu mody.

W listopadzie na ekrany kin wejdzie „House of Gucci”, jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Kryminał biograficzny na podstawie scenariusza Roberta Bentivegny przybliży widzom tragiczną historię rodu Guccich koncentrując się na zdarzeniach z 1995 roku, gdy Maurizio, spadkobierca domu mody został zastrzelony na schodach swojego biura w Mediolanie. Dwa lata później śledczy odkryli, że zabójstwo zleciła była żona Maurizia, Patrizia Reggiani.

Jak donosi „Deadline” do obsady filmu w reżyserii Ridleya Scotta dołączyła Salma Hayek. Meksykańska aktorka zagra jasnowidzkę i przyjaciółkę Patrizi Giuseppinę Auriemmę, która miała pośredniczyć w wynajęciu morderców. Oprócz niej w produkcji zobaczymy Lady Gagę (Patrizia Reggiani), Adama Drivera (Maurizio Gucci), Ala Pacino (Aldo Gucci), Jareda Leto (Paolo Gucci), Jeremy’ego Ironsa (Rodolfo Gucci) oraz Jacka Hustona i Camille Cottin.

Na instagramowym profilu poświęconym aktualnościom z planu „House of Gucci” już ukazały się pierwsze fotografie Salmy z Rzymu, gdzie obecnie kręcone są zdjęcia do filmu.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij