Znaleziono 0 artykułów
20.05.2022

Sandra Drzymalska w kreacji Magdy Butrym na Festiwalu w Cannes

20.05.2022
(fot. Getty Images)

Na Festiwalu Filmowym w Cannes nie brakuje polskich akcentów. Joanna Kulig zasiada w jury sekcji Un Certain Regard, a 19 maja odbyła się premiera dramatu „IO”, Jerzego Skolimowskiego. Na wydarzeniu obecna była odtwórczyni głównej roli, Sandra Drzymalska, która zachwyciła w kreacji Magdy Butrym.

W wyścigu o Złotą Palmę stanął Jerzy Skolimowski z dramatem „IO”. Oś fabuły stanowi historia osiołka, który występuje w cyrku z młodą artystką Kasandrą (Sandra Drzymalska). Dziewczyna dba o zwierzę, łączy ich też wyjątkowa więź. Po demonstracji przeciwników wykorzystywania zwierząt, do cyrku wkraczają komornicy. Osiołek zostaje przetransportowany do stajni, a później jeszcze kilkakrotnie zmienia właścicieli. Jego przygody kończą się tragicznie, we włoskiej rzeźni.

Na premierę filmu w Cannes przybyła ekipa dramatu „IO” – Mateusz Kościukiewicz, Jeremy Thomas, Michał Dymek, Ewa Piaskowska i Lorenzo Zurzolo. Nie zabrakło też odtwórczyni głównej roli, Sandry Drzymalskiej, która zachwyciła w kreacji polskiej projektantki, Magdy Butrym. Dopasowana, długa spódnica zestawiona została z wiązanym na szyi topem. Stylizacje uzupełniły czarne, zamszowe szpilki i biały manicure. Aktorka spięła włosy w gładki kucyk, a usta podkreśliła czerwoną szminką. 28-letnia gwiazda ma już na koncie udział w takich produkcjach, jak „Sexify”, „Belfer”, „Ostatni komers”, czy „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”.

Do Cannes przybyła również Małgorzata Szumowska, życiowa partnerka Mateusza Kościukiewicza. Na Instagramie aktorki pojawiły się zdjęcia, na których pozuje z Sandrą. Gwiazda postawiła na białe spodnie z wysokim stanem i top ozdobiony modnymi piórami. „To była wspaniała noc. Brawo Jerzy Skolimowski!” – podpisała fotografie.

 

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Sandra Drzymalska w kreacji Magdy Butrym na Festiwalu w Cannes
Proszę czekać..
Zamknij