Znaleziono 0 artykułów
30.09.2022

Sarah Jessica Parker z córkami na czerwonym dywanie

30.09.2022
Fot. Getty Images

Na nowojorskiej premierze „Hokus pokus 2” Sarah Jessica Parker zachwyciła stylizacją Armani Privé, jednak jeszcze większą uwagę niż aktorka przykuły jej dwie córki: Tabitha i Marion. Gwiazda „Seksu w wielkim mieście” mocno oddziela życie zawodowe od prywatnego, więc 13-letnie bliźniaczki nie są częstymi gośćmi na czerwonych dywanach.

We wtorek 27 września w nowojorskim Lincoln Square Theater odbyła się premiera kolejnej części komedii „Hokus pokus”. Na czerwonym dywanie Sarze Jessice Parker towarzyszyła rodzina: mąż Matthew Broderick i córki, 13-letnie Tabitha i Marion. Pierwsza z nich wybrała na tę okazję koktajlową srebrną sukienkę mieniącą się na różowo, natomiast jej siostra, Marion, wybrała czerń. Obie założyły szpilki peep-toe z kolekcji swojej mamy – SJP by Sarah Jessica Parker, okazując wsparcie zarówno dla jej aktorskiej, jak i modowej działalności.

Fot. Getty Images

Sarah Jessica Parker znana jest oddzielania życia prywatnego od zawodowego, więc i jej dzieci nie goszczą zbyt często na czerwonych dywanach. Wydaje się jednak, że im są starsze, tym rodzice chętniej zabierają je na gale. Ostatnio Marion, Tabitha, a także ich 19-letni brat James towarzyszyli im w marcu 2022 roku na Broadwayu na premierowym przedstawieniu sztuki „Plaza Suite” Neila Simona w reżyserii Johna Benjamina Hickeya, w której oboje grają. Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick w maju 2022 roku obchodzili 25. rocznicę ślubu. 

Ida Małkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij