Znaleziono 0 artykułów
28.02.2023

Sarah Jessica Parker w stylizacji z lat 80. Na planie „I tak po prostu…”

28.02.2023
Sarah Jessicka Parker i John Corbett na planie drugiego sezonu „I tak po prostu…”. (Fot. Getty Images)

Do sieci trafiły kolejne zdjęcia z planu drugiego sezonu „I tak po prostu…”. Możemy zobaczyć na nich Sarah Jessikę Parker (Carrie Bradshaw), której po raz kolejny towarzyszył John Corbett (Aidan Shaw).

Życie uczuciowe Carrie Bradshaw było pełne wzlotów i upadków. Nowojorczanka chętnie umawiała się na randki, które później skrupulatnie analizowała w swoich felietonach. Zanim poślubiła tajemniczego Mr Biga spotykała się z uczuciowym stolarzem Aidanem. Choć mężczyzna dbał o nią i nie zwlekał z podarowaniem upragnionego pierścionka zaręczynowego, dziennikarka i tak wybrała niedostępnego finansistę.

W pierwszym sezonie „I tak po prostu…” Mr. Big umiera na atak serca. Gdy ogłoszono prace nad drugą częścią kontynuacji kultowego serialu, pojawiły się spekulacje z kim tym razem zwiąże się Carrie Bradshaw. Wszystko wskazuje na to, że odżyje dawna miłość. Na najnowszych zdjęciach z planu Sarah Jessicka Parker regularnie pojawia się w towarzystwie Johna Corbetta.

24 lutego do sieci trafiły fotografie, na których aktorka pozuje w oryginalnej stylizacji. Kobaltowy kostium zestawiono z moherowym sweterkiem w metalicznym odcieniu granatu. Do całości dobrano sandałki na szpilce i czarną kopertówkę. Włosy gwiazdy spięto w wysokiego koka, a na powieki nałożono niebieski cień w stylu lat 80. XX wieku. Na planie aktorka obejmuje Johna Corbetta, którego wystylizowano w czarną kurtkę, proste spodnie i popielaty sweter.

Sarah Jessicka Parker i John Corbett na planie drugiego sezonu „I tak po prostu…”. (Fot. Getty Images)

Obok pary widzimy również Cynthię Nixon, wcielającą się w postać Mirandy Hobbes. W nowym sezonie „I tak po prostu…” nie tylko Carrie próbuje na nowo odnaleźć miłość. W poprzednich odcinkach serialu poważna prawniczka kończy wieloletni związek, aby związać się z ekstrawagancką Che. Czy ich związek przetrwa? Dowiemy się wkrótce.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Sarah Jessica Parker w stylizacji z lat 80. Na planie „I tak po prostu…”
Proszę czekać..
Zamknij