Znaleziono 0 artykułów
23.03.2022

Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu „I tak po prostu…”

23.03.2022
Fot. materiały prasowe

Przyjaciółki z Nowego Jorku – Carrie Bradshaw, Miranda Hobbes i Charlotte – powracają na mały ekran! Po wielu spekulacjach twórcy „I tak po prostu…” potwierdzili, że powstanie drugi sezon serialu. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Pierwszy odcinek „Seksu w wielkim mieście” wyemitowano w 1998 roku. Przygody felietonistki Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), prawniczki Mirandy Hobbes (Cynthia Nixon), marszandki Charlotte York (Kristin Davis) i specjalistki od PR-u Samanthy Jones (Kim Cattrall), podbiły serca widzów na całym świecie. Seria zyskała miano kultowej, doczekała się sześciu sezonów, a odtwórczyniom głównych ról zapewniła międzynarodową rozpoznawalność. Perypetie przyjaciółek z Manhattanu zostały również przeniesione na duży ekran w formie dwóch pełnometrażowych produkcji.

 

Kiedy 11 stycznia 2021 roku Sarah Jessica Parker opublikowała na Instagramie zapowiedź kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”, fani serii z niecierpliwością czekali na nowy sezon. Pierwszy odcinek „I tak po prostu…” w reżyserii Michaela Patricka Kinga i Darrena Stara miał premierę 9 grudnia 2021 na platformie HBO GO. Samantha wyjechała do Londynu, Mr. Big nie żyje, a Miranda rozwodzi się ze Stevem, aby związać się z Che Diaz (Sara Ramirez).

 

Serial zebrał mieszane opinie, a emisja odcinków odbyła się w świetle skandalu. Chris Noth (Mr. Big) został oskarżony o molestowanie przez kilka kobiet. Mówiło się, że sytuacja może zaważyć na decyzji o powstaniu kolejnego sezonu „I tak po prostu…”, ale 22 marca Michael Patrick King potwierdził, że Carrie, Miranda i Charlotte powrócą na mały ekran. – Jestem zachwycony i podekscytowany, że będę mógł opowiedzieć więcej historii o tych odważnych bohaterkach. Cały zespół cieszy się na powrót do pracy. Seks znowu zawita do Nowego Jorku! – oświadczył reżyser.

Czy związek Mirandy z Che przetrwa, a Carrie otworzy się na nową miłość? Mamy nadzieję, że dowiemy się tego jak najszybciej!

Aleksandra Kupras
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu „I tak po prostu…”
Proszę czekać..
Zamknij