Znaleziono 0 artykułów
03.01.2022

Czy powstanie drugi sezon „And Just Like That…”?

03.01.2022
Kadr z serialu "And Just Like That..." (Fot. materiały prasowe)

Po tym, jak już cztery kobiety oskarżyły Chrisa Notha o nadużycia seksualne, przyszłość drugiego sezonu „And Just Like That…” staje pod znakiem zapytania. Trwające już rozmowy o kontynuacji serialu miały zostać wstrzymane.

Prowadziliśmy już rozmowy na temat kręcenia drugiego sezonu, ale w ostatnich dniach wszystkie ustały – powiedział informator magazynowi „US Weekly” na temat serialu „And Just Like That…”, kontynuacji kultowego „Seksu w wielkim mieście”. Jak przekazał informator, wszystkie działania zostały przerwane, ponieważ produkcja analizuje sytuację związaną z oskarżeniami o molestowanie seksualne, wysuwanymi pod adresem Chrisa Notha, czyli serialowego Mr. Biga.

Serial „And Just Like That” miał premierę 9 grudnia i był jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji 2021 roku. Zaledwie tydzień po emisji dwóch odcinków wypłynęły pierwsze oskarżenia dotyczące przemocy seksualnej, której miał dopuścić się Noth. Dwie kobiety, Lily i Zoe, skontaktowały się z „The Hollywood Reporter”, twierdząc, że aktor je zgwałcił. Noth zaprzeczył zarzutom. – Oskarżenia wysuwane przez kobiety, które poznałem lata, a nawet dekady temu, są fałszywe. To bez znaczenia, czy wydarzyło się 30 lat temu, czy miesiąc temu – „nie” zawsze znaczy „nie”. To jest granica, której nigdy nie przekroczyłem – mówił w „The Hollywood Reporter”.

Głos w sprawie zabrały również gwiazdy „And Just Like That” i koleżanki Notha – Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis. „Jesteśmy głęboko zasmucone oskarżeniami wobec Chrisa Notha. Wspieramy kobiety, które podzieliły się swoimi bolesnymi doświadczeniami. Wiemy, że to musi być bardzo trudne, i podziwiamy ich odwagę” – napisały aktorki we wspólnym oświadczeniu.

W wyniku oskarżeń wiele kontraktów z aktorem zostało zerwanych. Co prawda Mr. Big pojawia się jedynie w pierwszym odcinku serialu, jednak nie zmienia to faktu, że jest mocno związany zarówno z „Seksem w wielkim mieście”, jak i z „And Just Like That”. Na razie nie ma oficjalnej decyzji na temat kontynuacji serialu – lub jej braku.

Zuzanna Zasada
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Czy powstanie drugi sezon „And Just Like That…”?
Proszę czekać..
Zamknij