Znaleziono 0 artykułów
27.01.2023

Sarah Paulson i Holland Taylor na paryskim pokazie Fendi

27.01.2023
(Fot. Daniele Venturelli/Getty Images for Fendi)

Paryski tydzień mody to za każdym razem wydarzenie przyciągające światowe gwiazdy. Wśród nich znalazły się Sarah Paulson wraz z partnerką, Holland Taylor, które przybyły na pokaz Fendi haute couture wiosna-lato 2023.

Jeszcze zanim styczeń dobiegł końca, to już podczas pokazów mody w Paryżu obserwowaliśmy wiele ikonicznych momentów 2023 roku. Iris Law zamknęła show Alexandre’a Vauthiera, córka Gwyneth Paltrow, Apple Martin, zadebiutowała na widowni Chanel, Deva Cassel odtworzyła look Monici Bellucci sprzed lat, a od odważnych kreacji, które zaprezentowała Doja Cat, nie można było oderwać wzroku.

(Fot. Jacopo M. Raule/Getty Images fro Fendi)

Do Miasta Świateł przybyły także Sarah Paulson i Holland Taylor, które już zostały ogłoszone najbardziej stylową parą paryskiego fashion weeku. W czwartek 26 stycznia aktorki pojawiły się na pokazie kolekcji Fendi haute couture wiosna-lato 2023. Na wydarzeniu pozowały w kreacjach z metką włoskiego domu mody. Paulson postawiła na karmelowy komplet składający się z dwurzędowego żakietu i obszernych spodni. Taylor wybrała zaś wełnianą marynarkę w popielatym odcieniu, którą zestawiła z jasnymi eleganckimi spodniami. Obie uzupełniły stylizacje tymi samymi torebkami – czarnym modelem Peekaboo również od Fendi.

Sarah Paulson i Holland Taylor poznały się w 2005 roku na przyjęciu. – Była najpiękniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek widziałam – mówiła gwiazda „American Horror Story” po latach. Parą zostały jednak dopiero dekadę później. Za pośrednictwem Twittera umówiły się na randkę. Choć dzielą je 32 lata, Paulson i Taylor należą do grona najszczęśliwszych par w Hollywood. – Związek ze starszą partnerką uczy, aby bardziej doceniać wspólny czas i cieszyć się z drobnostek – opowiadała Paulson w rozmowie z „New York Times”.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Sarah Paulson i Holland Taylor na paryskim pokazie Fendi
Proszę czekać..
Zamknij