Znaleziono 0 artykułów
14.08.2023

Przyjaciółki Selena Gomez i Francia Raísa w dopasowanych szpilkach w panterkę

14.08.2023
Fot. Selena Gomez (Fot. Getty Images)

Dowód prawdziwej przyjaźni? Dopasowane stylizacje, zwłaszcza jeśli wcale nie zostały wcześniej zaplanowane. W weekend Selena Gomez podzieliła się na Instagramie zdjęciami z wieczornego wyjścia z Francią Raísą. Przyjaciółki wybrały się wspólnie do włoskiej restauracji Giorgio Baldi w Los Angeles, dementując plotki o konflikcie. Na tę okazję obydwie „niechcący” postawiły na szpilki z motywem panterki. 

Selena Gomez i Francia Raísa znowu razem

„Żadnej sprzeczki. Tylko salsa”, podpisała Instagram story Francia Raísa. Według medialnych doniesień, Gomez i Raísa, która w 2017 roku oddała piosenkarce swoją nerkę, miały zakończyć przyjaźń w listopadzie ubiegłego roku, gdy w wywiadzie dla „Rolling Stone” Selena nazwała Taylor Swift swoją „jedyną przyjaciółką” w branży. Kiedy cytat z wywiadu został opublikowany na Instagramie przez E! News w poście poświęconym przyjaźni Swift i Gomez, Raísa napisała w usuniętym później komentarzu „Ciekawe”.

Teraz gwiazdy przekonały fanów, że znów są w dobrych stosunkach – dopasowanie butów to przecież friendship goals. Na babski wieczór Selena i Francia wybrały czółenka w panterkę. Piosenkarka postawiła na styl slingback, a Raísa na klasyczne szpilki. Jak zdradziły na Instagramie, stylizacje nie były planowane. Selena do szpilek dobrała małą czarną z odważnym wycięciem na udzie.

Selena Gomez i Francia Raísa w szpilkach w panterkę (Fot. Instagram @selenagomez)

Selena Gomez zmaga się z ciężką chorobą

W 2015 roku Selena Gomez ujawniła, że zdiagnozowano u niej toczeń. Gomez nie jest jedyną gwiazdą, która walczy z chorobą zagrażającą życiu. Modelka Bella Hadid od kilku lat cierpi na boreliozę. Diagnoza nie przeszkodziła im spełniać się zawodowo. Bella ogłosiła właśnie swój powrót do modelingu, a Selenę od 8 sierpnia możemy oglądać w trzecim sezonie serialu „Zbrodnie po sąsiedzku” na platformie Disney +.

Maja Kierul
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Przyjaciółki Selena Gomez i Francia Raísa w dopasowanych szpilkach w panterkę
Proszę czekać..
Zamknij