Znaleziono 0 artykułów
29.11.2023

Nową stylizacją Selena Gomez, choć w pięknej sukni, łamie główną zasadę weselnego dress code’u

29.11.2023
Fot. Getty Images

Przyjęło się uważać, że gościom na ślub nie wypada zakładać czerni, bo zamiast kojarzyć się z radością i nowym początkiem, częściej oznacza koniec, smutek i żałobę. Jeśli brak czerni jest podstawową zasadą weselnego dress code’u, Selena Gomez złamała ją z premedytacją. Na ślubie byłego partnera pojawiła się w czarnym total looku. Czy to „suknia zemsty”, czy może po prostu powiew nowoczesności i odejście od przestarzałych, ograniczających schematów?

Czarna sukienka na wesele: Stylowy wybór czy modowe faux pas?

Choć wiele osób nadal uważa, że gościom nie wypada zakładać czarnej sukienki na wesele, coraz częściej odchodzi się od tej zasady. W dobie indywidualizmu i mody, która zamiast ograniczać, pozwala rozwijać skrzydła, dajemy sobie i innym więcej przestrzeni na to, by na różne okazje, w tym także śluby bliskich osób, ubierać się zgodnie ze swoimi upodobaniami i przekonaniami. Na najnowszą stylizację Seleny Gomez – czarną kreację – należy więc patrzeć właśnie w ten sposób, a nie doszukiwać się w niej nawiązań do „sukni zemsty” i ukrytych negatywnych znaczeń.

Fot. East News

Ikona stylu Selena Gomez zachwyca w czarnej sukience na ślubie byłego partnera

Gomez czarną kreację wybrała na ślub byłego partnera, Samula Krosta, który niegdyś zajmował się bookowaniem artystów na owiany niesławą Fyre Festival. Stylizacja piosenkarki składała się z czarnej slip dress do ziemi, którą połączyła z czarnymi rajstopami, sandałków na szpilce od Jimmy’ego Choo i błyszczącej torebki. Na ramiona narzuciła krótkie sztuczne futerko, także w czarnym kolorze.

Gwiazdy noszą czarne kreacje na śluby

Tym samym Selena Gomez dołączyła do innych gwiazd, które goszcząc na ślubach członków rodziny i przyjaciół, zdecydowały się na czerń. Na ślubie Margaret Qualley w czarnej sukience od The Row pojawiła się Zoe Kravitz, wcześniej na weselu najbliższej przyjaciółki Lauren Perez w czarnej sukni z wycięciami bawiła się Kendall Jenner, a Kim Kardashian zadała szyku na ślubie byłej asystentki Stephanie Shepherd w odważnej kreacji Alaïa.

 

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij