Znaleziono 0 artykułów
02.03.2021

Wszystkie sezony „Przyjaciół” na HBO GO

02.03.2021
Fot. materiały prasowe

Z końcem minionego roku kultowy serial zniknął z Netfliksa. Stęsknieni fani od 15 kwietnia będą mogli oglądać wszystkie 10 sezonów na platformie HBO GO.

„Ten, w którym Przyjaciele powracają”. Gdy w ubiegłym roku Netflix ujawnił, że wraz z końcem roku „Przyjaciele” na dobre znikną z platformy, fani byli niepocieszeni. Organizowano specjalne akcje, by zapobiec usunięciu tytułu. Miłośnicy serii rozpoczęli zbiorowe maratony, za sprawą których w grudniu serial ponownie wskoczył na top listę oglądalności. Mimo to 1 stycznia „Przyjaciele” zniknęli.

 

Mamy dobre wieści – już niedługo znowu będziemy mogli śledzić losy szóstki przyjaciół z Nowego Jorku. Wszystkie 10 sezonów przygód Rachel, Rossa, Moniki, Chandlera, Phoebe i Joeya trafi na platformę HBO GO już 15 kwietnia. Powrót serialu nie jest przypadkowy.

Jeszcze wiosną tego roku na HBO Max ma ukazać się odcinek specjalny, w którym przyjaciele ponownie spotkają się na Manhattanie. O projekcie nadal niewiele wiadomo. Ma to być projekt „bez scenariusza” z udziałem wszystkich gwiazd. Co to dokładnie oznacza, przekonamy się już niedługo.

A tymczasem odliczamy dni do kolejnego maratonu „Przyjaciół”.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij