Znaleziono 0 artykułów
28.06.2022

Sienna Miller w festiwalowej stylizacji

28.06.2022
Fot. Getty Images

Sienna Miller na festiwalu Glastonbury wybierała ubrania w stylu vintage, proste projekty z Mango, różnego rodzaju biżuterię, ciemne okulary.

Sienna Miller, stała bywalczyni festiwalu Glastonbury, w tym roku widziana była na imprezie w lnianej sukience bodycon Mango w miedzianym odcieniu, do której założyła czarne kowbojki na niskich obcasach. Całość dopełniały złoty łańcuch oraz kolczyki z perłami i okulary przeciwsłoneczne z przezroczystymi oprawkami.

Fot. Getty Images

I sukienkę, i okulary wciąż można kupić w sklepach Mango, co może być dobrą wiadomością dla polskich fanów letnich festiwali, którzy będą wybierać kreacje na Open'er, OFF albo jedno z kilku innych podobnych wydarzeń.

Miller jednego z festiwalowych dni założyła też czerwony płaszcz w stylu vintage i spodnie w paski. Zmieniała również biżuterię – jednym z kompletów były srebrny długi łańcuch i pasujące do niego kolczyki. Aktorce towarzyszył partner Oli Green, amerykański producent.

Fot. Getty Images

W tym roku w Somerset, na Glastonbury, który trwał do 26 czerwca, odbyły się koncerty między innymi Billie Eilish, Paula McCartneya, Kendricka Lamara, Years & Years.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij