Znaleziono 0 artykułów
30.10.2021

Moliera2.com zaprezentował artystyczny mural w Poznaniu

30.10.2021
Fot. Materiały prasowe

Wolny czas, piękna pogoda i spędzanie beztroskich chwil z przyjaciółmi to według ilustratorki Katarzyny Boguckiej symbole luksusu. One więc stały się motywem przewodnim namalowanego przez artystkę muralu, który w Poznaniu zaprezentował sklep Moliera2.com i firma Braughman.

Wielkoformatowy mural o powierzchni 600 m kw. ozdobił w październiku 2021 roku budynek przy skrzyżowaniu ulic Estkowskiego i Garbary w centrum Poznania. Malowidło zaprezentowane przez luksusowy sklep Moliera2.com w całości wykonane zostało ekologiczną farbą, a prace nad nim trwały blisko sto godzin. Za realizację odpowiadała firma Braughman Group Media. Autorką projektu jest ilustratorka Katarzyna Bogucka.

– Moja twórczość wpisuje się jeden z popularniejszych nurtów ilustracji: geometryczne formy, proste kształty, duże uproszczenia. Staram się, aby mój styl wyróżnił się pewną odwagą i bezkompromisowością. Sylwetki postaci są przerysowane, niekiedy wysmakowane. Przy projektowaniu raczej odejmuję i powstrzymuję się od dodawania ozdobników. Poprzez minimalne środki maksymalizuję efekt końcowy, który ma przykuć uwagę odbiorcy – mówi artystka Katarzyna Bogucka.

Fot. Materiały prasowe

– Projekt muralu ma wprowadzić odbiorców do świata Moliera2.com jednocześnie dając im poczucie luksusu i swobody. W mojej interpretacji ten luksus symbolizują: wolny czas, piękna pogoda i spędzanie beztroskich chwil z przyjaciółmi. Mam nadzieję, że mural swoją kolorystyką wpisze się w piękną polską jesień, której życzę wszystkim poznaniakom.

Firma Braughman Group Media jest liderem wielkoformatowej reklamy zewnętrznej OOH i Digital OOH w Polsce. W portfolio ma blisko 80 prestiżowych powierzchni muralowych w całym kraju, wzbogaconymi o liczne elementy, m.in. efekty świetlne, konstrukcje 3D, neony.

Moliera2.com to internetowy sklep z markowymi ubraniami i dodatkami. W ofercie znajdują się projekty od Alexandra McQueena, Balmain, Kenzo, Versace, Valentino, Burberry i wielu innych luksusowych domów mody.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij