Znaleziono 0 artykułów
06.08.2023
Artykuł partnerski

SodaStream Ice Tea: Nowy wymiar orzeźwienia

06.08.2023
Fot. Materiały prasowe

Idealny letni napój, który zapewnia maksimum orzeźwienia, a przy tym dostarcza wiele przyjemności wynikającej z jego pysznego smaku? Bez wątpienia jest to mrożona herbata. Jak zmienić ten znany klasyk w coś zupełnie nowego? Dodając do niego bąbelki.

Latem, gdy słupki rtęci szybują w górę, niezwykle ważne jest odpowiednie nawodnienie organizmu. Poza regularnym piciem wody sprawdzonym sposobem na orzeźwienie w upalne dni jest przygotowanie mrożonej herbaty z plasterkiem soczystej cytryny i kostkami lodu. Czy istnieje coś lepszego? Tak – mrożona herbata z bąbelkami od SodaStream. Łatwo ją przygotować z dwoma nowymi syropami Lipton Ice Tea Lemon i Lipton Ice Tea Green.

Fot. Materiały prasowe

Bąbelkowa rewolucja

SodaStream to marka, która dwa lata temu rozpoczęła na polskim rynku prawdziwą rewolucję. Jej cel był prosty: zmienić sposób przygotowywania i picia wody oraz napojów gazowanych. Jak? Dzięki prostym w obsłudze, intuicyjnym syfonom do samodzielnego gazowania wody w domu. Zamiast kupować, dźwigać, a następnie wyrzucać plastikowe butelki, wystarczy zaopatrzyć się w saturator SodaStream oraz (opcjonalnie) w gamę syropów. Za pomocą urządzenia do gazowania wody można błyskawicznie przygotować jej wersję z bąbelkami ze zwykłej kranówki, a dzięki syropom stworzyć ulubione napoje, takie jak pepsi, pepsi max, mirinda, 7up oraz kilka smaków lemoniad w wersji klasycznej i bezcukrowej.

Pomysł SodaStream spotkał się z niezwykle dużym zainteresowaniem klientów. Wiele osób doceniło wygodę i prostotę takiego rozwiązania. Nic więc dziwnego, że marka postanowiła poszerzyć ofertę dostępnych smaków o te najbardziej sprawdzone w upalne dni.

Nowy wymiar letniego orzeźwienia

Jednym z ulubionych wakacyjnych napojów zarówno dzieci, jak i dorosłych jest mrożona herbata, która świetnie orzeźwia i gasi pragnienie. Jednak jej przygotowanie wymaga czasu, a kupowanie gotowej wersji jest mało ekologiczne. Ale dzięki temu, że SodaStream wprowadziła do oferty syropy marki Lipton, w każdej chwili można się rozkoszować dwoma smakami samodzielnie i łatwo przygotowanych napojów: Lipton Ice Tea Lemon i Lipton Ice Tea Green.

Fot. Materiały prasowe

– Woda gazowana z pomocą naszych saturatorów i syropy Lipton Ice Tea to bardzo satysfakcjonujące połączenie – opowiada Katarzyna Konwińska, marketing manager w SodaStream Poland. – Zachęcamy do samodzielnego gazowania, miksowania i smakowania, do pobudzania własnej wyobraźni i ciekawości. Dlaczego nie dodać do mrożonej herbaty ulubionych owoców czy ziół, stworzyć wersję doskonałą na poranne pobudzenie albo przyjemny wieczór w gronie znajomych? Możliwości są nieograniczone! – przekonuje Katarzyna Konwińska.

Przyjemność i ekologia

Fot. Materiały prasowe

To nie koniec korzyści płynących z używania saturatorów SodaStream. Urządzenie ma prostą konstrukcję, która pozwala na szybkie przygotowanie napoju gazowanego o preferowanej intensywności bąbelków i wybranym smaku. Składa się z ekspresu, butelki oraz cylindra, czyli specjalnego naboju z dwutlenkiem węgla. Co więcej, saturator jest elegancki, minimalistyczny, niewielki i bezprzewodowy – zmieści się w każdej kuchni lub będzie ozdobą biura, salonu czy jadalni.

Fot. Materiały prasowe

SodaStream to rozwiązanie idealne dla tych, którym bliskie jest dobro planety. Dzięki saturatorom ograniczamy bowiem ilość zużywanego plastiku. A ta jest ogromna. Statystyczna polska trzyosobowa rodzina kupuje w ciągu roku od 400 do nawet 1000 butelek PET. To ogromne obciążenie dla środowiska. Przygotowując wodę gazowaną w domu, możemy więc przyczynić się do ograniczenia zużycia jednorazowych opakowań z plastiku. Jedna wielorazowa butelka Fuse wykorzystywana w ekspresach do gazowania wody SodaStream zastępuje tysiące jednorazowych, a pełny nabój umożliwia przygotowanie aż 60 litrów napoju. Normalnie taka objętość mieściłaby się w około 40 1,5-litrowych butelkach. Gdy gaz się skończy, nabój można wymienić na pełny w wybranym punkcie obsługi – takie rozwiązanie jest nie tylko ekologiczne, lecz także ekonomiczne. Warto więc spróbować SodaStream we własnym domu, a tym, którzy znają już ten saturator, pozostaje przetestowanie nowych, orzeźwiających smaków gazowanej mrożonej herbaty.

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij