Znaleziono 0 artykułów
02.07.2020

Spędź lato z Chanel

02.07.2020
Letnia strefa Chanel w Elektrowni Powiśle (fot. materiały prasowe)

Coco Chanel uwielbiała wakacje. W Deauville i Biarritz spędzała wolne chwile i otwierała kolejne butiki, a na południu Francji zbudowała willę La Pausę, której stałym gościem był Pablo Picasso. Nic dziwnego, że założony przez nią dom mody nadal zachęca do korzystania z lata na świeżym powietrzu. Jego outdoorowa strefa właśnie została otwarta w Warszawie. Następnie przeniesie się do Gdańska.

Un été de Chanel, bo tak nazywa się letnia strefa francuskiego domu mody, zlokalizowano na dziedzińcu przed nowo otwartą Elektrownią Powiśle, blisko natury, bo przecież w sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych, ale też w miejscu z bogatą historią. Nad dobrym nastrojem gości czuwać będą nie tylko specjaliści od makijażu i pielęgnacji. Szereg atrakcji i doznań zapewnią także zajęcia z fitnessu twarzy, jogi, a także kącik Chanel, w którym każdy z odwiedzających będzie mógł zrobić sobie zdjęcie.

Letnia strefa Chanel w Elektrowni Powiśle /(fot. materiały prasowe)

Planowana jest też promocja trzech kluczowych dla Chanel linii. Dlatego w zaprojektowanej zgodnie z estetyką marki strefie będzie można zapoznać się z nowymi i lekkimi jak piórko produkatami z linii Les Beiges, kolekcją zapachów Les Eaux De Chanel, inspirowanych ulubionymi letnimi destynacjami Coco, a także z nawilżającymi produktami do pielęgnacji z linii Hydra Beauty.

Letnia strefa Chanel w Elektrowni Powiśle (fot. materiały prasowe)

Letnia strefa Chanel będzie otwarta w Warszawie do 12 lipca, w godzinach 10:00-22:00. 31 lipca zawita do Gdańska na Targ Sienny.

Michalina Murawska
  1. Styl życia
  2. Miejsca
  3. Spędź lato z Chanel
Proszę czekać..
Zamknij