Znaleziono 0 artykułów
07.03.2022

Kim Kardashian na pokazie Balenciagi

07.03.2022
Kim Kardashian (Fot. Acielle / Style Du Monde)

Na pokazie najnowszej kolekcji Balenciagi, na jesień-zimę 2022, nie mogło zabraknąć miłośniczki marki Kim Kardashian. Celebrytka pojawiła się w kombinezonie z taśmy z logo brandu.

Kim Kardashian od miesięcy pokazuje się niemal wyłącznie w projektach Balenciagi. Na Met Gali 2021 zwracała uwagę czarnym kostiumem, który zakrywał również jej twarz, w sierpniu zaś, na premierę albumu „Donda” Ye założyła czarny kombinezon ze spandeksu. Fuksjowym z kolei intrygowała na afterparty po programie „Saturday Night Live”, w którym wystąpiła w październiku. Także Fashion Award przyjmowała ubrana od stóp do głów w projekty Balenciagi. 

Na pokaz kolekcji Balenciagi 6 marca przybyła ubrana w czarny kostium, który przed show okleiła żółtą taśmą z logo paryskiego domu mody. Stylizację uzupełniła dodatkami marki: torebką, również ozdobioną taśmą, oraz okularami przeciwsłonecznymi. 

Kim Kardashian pozowała do zdjęć z Demną, dyrektorem kreatywnym Balenciagi, który na pokazie pojawił się w koszulce w barwach ukraińskiej flagi. Projektant, prezentując najnowszą kolekcje, oddał hołd walczącym w Ukrainie. Wcześniej opublikował manifest, w którym nawiązał do własnych doświadczeń uchodźczych, a pokaz rozpoczął odczytaniem wiersza ukraińskiego poety.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Kim Kardashian na pokazie Balenciagi
Proszę czekać..
Zamknij