Znaleziono 0 artykułów
19.12.2022

Swarovski zmienia nowojorski hotel w świąteczną krainę czarów

19.12.2022
Fot. Materiały prasowe

Pierniki, bita śmietana i lukier – marka Swarovski przeobraziła nowojorski The Mark Hotel w piernikowy domek prosto z baśni. Niezwykła zimowa fasada to projekt dyrektor kreatywnej firmy Giovanny Engelbert. Została wykonana z milionów kryształów Swarovskiego i ma przenieść wizję świątecznej radości do prestiżowego hotelu. 

The Mark Hotel to znany punkt na mapie Nowego Jorku. Położony na Upper East Side, zaledwie kilka kroków od Central Parku, w ciągu lat stał się synonimem luksusu i awangardowego designu. Dzięki współpracy z marką Swarovski hotel przemienił się na chwilę w świąteczną krainę czarów. Instalacja zaprojektowana przez dyrektor kreatywną firmy Swarovski, przypomina piernik. – Pierniki wywołują we mnie dziecięcy zachwyt, inspirując nas do marzeń, więc wielką przyjemnością było zaprojektowanie doświadczenia, które rozbudzi wyobraźnię ludzi w tym magicznym okresie roku – powiedziała Giovanna Engelbert.

Fot. Materiały prasowe

Dzięki świątecznej ekspozycji, wykonanej we współpracy z firmą Swarovski, jesteśmy podekscytowani, że możemy kontynuować naszą tradycję tworzenia magicznych chwil w The Mark Hotel. Ta błyszcząca zimowa kraina czarów przyniesie radość i miłość do naszego ukochanego Nowego Jorku w najwspanialszym okresie roku  – powiedział Izak Senbahar, prezes Alexico Group i właściciel The Mark Hotel.

Instalacja została wykonana z milionów kryształów Swarovskiego w kolorze karmelu, a dach z lukru i bitej śmietany wykonany jest z ręcznie rzeźbionego i oprószonego kryształami włókna szklanego. Przy wejściu znajdują się dwa cukierkowe wózki sprzedające gorącą czekoladę i słodycze, a w lobby hotelu motyw piernika jest kontynuowany poprzez choinkę ozdobioną kryształowymi ornamentami. Świąteczną instalację Swarovskiego będzie można podziwiać do 7 stycznia 2023 roku.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij