Znaleziono 0 artykułów
12.02.2020

SWEAT & Glow studio: Odpocznij, ćwicząc

12.02.2020
(Fot. Monika Szwed)

SWEAT & Glow to seria zajęć opartych na filozofii wellness, która pobudza zmysły wzroku, słuchu, węchu oraz smaku. Zapewnia też efekt „glow” bez użycia roświetlacza!

Jeśli ćwiczycie regularnie, SWEAT & Glow będzie to dla was relaksacyjnym, ale mocno rozciągającym treningiem. Po nim wasze ciało od razu poczuje się lepiej. Jeśli jeszcze nie ćwiczycie, ale chciałybyście zacząć, to świetna okazja, by zrobić pierwszy krok. Nie ma chyba lepszej motywacji niż ćwiczenia w tak przyjemnych warunkach.

(Fot. Monika Szwed)

Już od przekroczenia progu, widać, że to nie jest klasyczny trening. Zapomnijcie o tłocznej szatni i ciasnej siłowni. Zajęcia SWEAT & Glow odbywają się na trzecim piętrze domu handlowego Mysia 3. Organizatorki zadbały o komfortowe warunki – przyjemne światło oraz piękne wnętrza ozdobione welurowymi różowymi zasłonami, miękkimi dywanami i poduszkami. Na uczestniczki czekają też pyszne bezalkoholowe (i bardzo instagramowe!) koktajle na bazie kombuchy czy matchy, a także wegańskie pączki, które serwuje słynny warszawski Regina Bar.

(Fot. Monika Szwed)

W sali przeznaczonej do ćwiczeń na ścianie wyświetlone są morskie fale, a z głośników (oprócz relaksacyjnej muzyki) słychać ich szum. Od razu można poczuć się jak podczas treningu na jednej z rajskich plaż.

(Fot. Monika Szwed)

Za dobór ćwiczeń (które łączą w sobie m.in. elementy jogi, pilatesu i stretchingu) odpowiada Katarzyna Wolska – trenerka personalna, którą na pewno kojarzycie z mediów społecznościowych. Po treningu jest czas, żeby odpocząć w sali „barowej” – porozmawiać z dziewczynami albo poczytać nowy numer „Vogue’a”, który znajdziecie na miejscu.

(Fot. Monika Szwed)

Kolejne zajęcia z serii SWEAT and glow odbędą się już w sobotę, 15 lutego. Dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie możecie wygrać w konkursie w naszej aplikacji mobilnej „Vogue Polska”. Jeśli jeszcze nie macie jej w swoim telefonie, pobierzcie ją w Apple Store albo w Sklepie Google Play.

Agata Wojtczak
Proszę czekać..
Zamknij