Znaleziono 0 artykułów
28.07.2020

SWEAT & Glow studio: Poczuj się jak na Bali

28.07.2020
(Fot. Monika Szwed)

Cykl zajęć w SWEAT & Glow studio skupia się na ćwiczeniu ciała, ducha i umysłu. Kolejna letnia odsłona „Bali vibes” już 1 sierpnia na trzecim piętrze Mysiej 3.

SWEAT & Glow studio jest oparte na filozofii wellness i oddziałuje na zmysły wzroku, słuchu, węchu i smaku. Cykliczne wydarzenia uzupełniają codzienną aktywność fizyczną. Są skierowane do dziewczyn, które żyją świadomie. To swoista randka z samą sobą lub z przyjaciółką albo inną bliską kobietą. Zajęcia łączące stretching z relaksem prowadzi Katarzyna Wolska, trenerka personalna.

(Fot. Monika Szwed)

Dziewczyny ze SWEAT & Glow zaaranżowały przestrzeń na Mysiej 3 tak, aby przenieść uczestniczki na Bali. Wnętrza są ozdobione palmami, różowym światłem i złotymi dekoracjami. Na uczestniczki czekają bezalkoholowe koktajle na bazie kombuchy oraz matchy od Regina Bar i słynne pączki z MOD donuts. W przerwie można poczytać najnowszy numer „Vogue’a” i kupić olejek CBD od Hemp Juice. Organizatorki dbają o komfort uczestniczek, więc o ręczniki czy poduszki nie trzeba się martwić. Zajęcia trwają 1,5-2 godziny. Wystarczy pojawić się w stroju sportowym, najlepiej boso.

(Fot. Monika Szwed)

Wejściówki na najbliższe zajęcia (1 i 3 sierpnia) są już wyprzedane. Ale mamy dobrą wiadomość: specjalnie dla użytkowników aplikacji „Vogue Polska” przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania jest jedno podwójne zaproszenie na nadchodzący event SWEAT & Glow 1 sierpnia o godzinie 12:30. Wystarczy napisać, kogo zabrałabyś ze sobą na wydarzenie i opowiedzieć za co uwielbiasz tę osobę. Zgłoszenia należy wysłać na maila konkurs@vogue.pl, a w tytule wpisać „Vogue x Sweat & Glow”. Więcej szczegółów konkursu pod linkiem.

Konkurs trwa do 30 lipca 2020 roku do godziny 23:59.

Kamila Wojtkiewicz
  1. Styl życia
  2. Miejsca
  3. SWEAT & Glow studio: Poczuj się jak na Bali
Proszę czekać..
Zamknij