Znaleziono 0 artykułów
30.12.2019

Sylwester w rytmie hitów Boney M.

30.12.2019
Karolina Kazoń, Alicja Szczegielniak i Grzegorz Łukawski w Born By Bony M / Fot. Bartek Barczyk / materiały prasowe 

Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie zaprasza do wspólnego świętowania Nowego Roku. W ramach imprezy odbędzie się przedpremierowy pokaz spektaklu „Born By Boney M” w reżyserii Krzysztofa Głuchowskiego.

Koniec roku zbiegający się z początkiem dekady sprzyja refleksyjnym przemyśleniom, podsumowaniom minionych lat i nostalgicznym powrotom do przeszłości. Wiedzą o tym twórcy spektaklu „Born By Boney M”, którzy wzięli na warsztat twórczość jednego z najbardziej znanych zespołów lat 70. Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie zaprasza na sylwestrowy wieczór w rytmie największych przebojów Boney M. połączony z przedpremierowym pokazem sztuki.

Motywem przewodnim nowego sezonu w krakowskim teatrze jest koniec świata. Poczucie schyłkowości i zmiany powraca zarówno w sztukach Szekspira, Słowackiego i Bukowskiego. Motyw ten przewija się również w nowym spektaklu w reżyserii Krzysztofa Głuchowskiego. W „Born By Boney M” świat się kończy, ale wszyscy tańczą dalej w rytmie takich hitów jak „Rasputin”, „Rivers of Babylon” i „Daddy Cool”, ubrani w peruki, dzwony i nieskończone ilości cekinów. Przeboje zespołu ożywią Karolina Kazoń, Ewelina Casette, Alicja Szczegielniak, Karolina Kamińska, Agnieszka Judycka, Rafał Szumera, Grzegorz Łukawski i Daniel Malchar.

Przedpremierowy pokaz sztuki pełnej teatralnego disco, bajecznie kolorowych kostiumów i tanecznych przebojów będzie połączony ze wspólną kolacją, która rozpocznie się o 21:00. O 23:00 goście zostaną zaproszeni do świata Boney M., a po zakończeniu spektaklu i uroczystym powitaniu Nowego Roku będzie można bawić się do białego rana w Kawiarni Teatralnej.

Więcej szczegółów pod linkiem.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij