Znaleziono 0 artykułów
13.10.2020

Szampan od Angeliny Jolie i Brada Pitta

13.10.2020
Fot. Getty Images

Sławne pary często zakładają razem biznes. Przed rozstaniem Angelina Jolie i Brad Pitt kupili zamek we Francji, aby produkować tam różowego szampana. Firma Fleur de Miraval ma być inwestycją dla ich dzieci.

Zamek Château Miraval, w którym produkowany jest ekskluzywny różowy szampan Fleur de Miraval, znajduje się w malutkiej francuskiej wiosce Le Mesnil-sur-Oger. Pierwsze butelki Fleur de Miraval pojawią się na rynku 15 października. Szampan będzie skryty w czarnych butelkach z różowymi etykietami. Na pudroworóżowym pudełku widnieje połyskujące logo w odcieniu różowego złota.

Szampan kojarzy mi się z celebracją, jakością, prestiżem i luksusem. Różowy szampan jest wciąż stosunkowo nieznany. Chciałem skupić wszystkie nasze wysiłki na tym jednym rodzaju trunku. Wynik jest spektakularny i jestem z niego bardzo dumny – mówi Brad Pitt o przedsięwzięciu.

Szampana jako pierwszy spróbował jeden z najznakomitszych sommelierów na świecie, Andreas Larsson. Ocenił go na 95 punktów, sytuując tym samym Fleur de Miraval w najlepszej trójce różowych szampanów.

Jagoda Porębska
Proszę czekać..
Zamknij