Znaleziono 0 artykułów
14.03.2023

Na ratunek zniszczonym włosom

14.03.2023
Pielęgnacja zniszczonych włosów z Revoss Proffessional (Fot. Getty Images)

Marka kosmetyczna Revoss Professional w swojej ofercie ma gamę produktów z naturalnymi składnikami, jak biotyna, keratyna, algi czy aloes. Na szczególną uwagę zasługują szampon i maska z keratyną. To właśnie dzięki nim możemy przeprowadzić w domowym spa profesjonalną kurację dla zniszczonych włosów.

Rozdwojone końce, włosy pozbawione blasku czy puszące się potrafią stać się prawdziwą udręką. Tego typu problem wymaga konkretnego działania, jakim jest intensywna regeneracja. By była jeszcze skuteczniejsza, warto postawić na pielęgnację profesjonalną.

Pielęgnacja zniszczonych włosów z Revoss Proffessional (Fot. Materiały prasowe)

Zawarte w kosmetykach Revoss Professional naturalna keratyna i niacynamid wnikają głęboko w strukturę włosa, odbudowując jego ubytki. Keratyna, będąca białkiem produkowanym przez keratynocyty, jest stosowana w kosmetykach marki pod postacią keratyny hydrolizowanej. Jest odpowiedzialna za wspomaganie regeneracji zniszczonych włosów, jak również rozdwojonych końcówek. Dzieje się to za sprawą uzupełnienia niedoboru składników tworzących strukturę włosa oraz zamknięciu jego łusek. Wspomniany niacynamid, który jest pochodną witamy B3, przeciwdziała osłabieniu włosów, wypadaniu i dodatkowo w widoczny sposób poprawia ich kondycję.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij