Znaleziono 0 artykułów
28.04.2022

Szyk i klasa: Księżna Kate i księżniczka Anna w Londynie

28.04.2022
Księżna Kate (Fot. Getty Images)

27 kwietnia księżna Kate i księżniczka Anna po raz pierwszy wspólnie reprezentowały rodzinę królewską. Razem odwiedziły placówki zajmujące się opieką okołoporodową kobiet. Wybrały na tę okazję eleganckie stylizacje.

Księżna Cambridge i księżniczka Anna od lat angażują się w działalność publiczną i charytatywną. Wspierają fundacje, wpłacają darowizny, a szczególnie bliski jest im los kobiet. Kate patronuje organizacji Royal College of Obstetricians and Gynaecologists, Anna zaś reprezentuje Royal College of Midwives. Członkinie rodziny królewskiej postanowiły połączyć siły i razem udały się do obu tych fundacji, aby porozmawiać o tym, jak można usprawnić opiekę okołoporodową i położniczą. 

Księżna Kate i księżniczka Anna (fot. Getty Images)

Na tę okazję i księżna Kate, i księżniczka Anna założyły klasyczne kreacje, zgodne z protokołem. Tym razem księżna Cambridge wybrała beżowy total look marki Self-Portrait. Beżową spódnicę midi połączyła z żakietem przewiązanym w talii paskiem. Stylizację uzupełniła zamszowymi szpilkami, kopertówką i biżuterią z perłami marki Annoushka. Księżniczka Anna założyła płaszcz w turkusowym odcieniu, jedwabny szal i czarne skórzane czółenka.

Za zasługi dla rodziny królewskiej zarówno księżna Kate, jak i księżniaczka Anna zostały odznaczone przez królową Elżbietę II Wielkim Krzyżem Królewskiego Orderu Wiktoriańskiego.

Aleksandra Kupras
Komentarze (1)

Gość29.04.2022, 15:40
Bardzo mi się podoba :D
Proszę czekać..
Zamknij