Znaleziono 0 artykułów
23.04.2024

TAG Heuer prezentuje nową kolekcję kobiecych zegarków Carrera Date

23.04.2024
TAG Heuer prezentuje nową kolekcję kobiecych zegarków Carrera Date (Fot. Materiały prasowe)

Na tegorocznych targach Watches and Wonders w Genewie marka TAG Heuer zaprezentowała trzy nowe modele damskich czasomierzy. Carrera Date to definicja kobiecości i wyrafinowania.

Czasomierze Carrera Date to eleganckie zegarki o średnicy 36 mm, zdobione wysokiej jakości materiałami, takimi jak 18-karatowe złoto, masa perłowa i diamenty. Dla entuzjastów marki edycje o średnicy 36 mm mają szczególne znaczenie – są wyrazem hołdu dla dziedzictwa TAG Heuer. Średnica nawiązuje do wymiarów pierwszego Heuer Carrera, wprowadzonego na rynek w 1963 roku. Jack Heuer, szwajcarski specjalista w dziedzinie zegarmistrzostwa, dążył wówczas do połączenia formy i funkcjonalności. Zainspirowany przejrzystymi tarczami czasomierzy i deskami rozdzielczymi stosowanymi w sportach motorowych, stworzył linię Heuera Carrera. Nazwa to zapożyczenie od Carrera Panamerica, kultowego wyścigu ulicznego organizowanego w Meksyku. Na myśl przywołuje dreszcz emocji, podróż i karierę – hasła, które rezonowały w różnych kulturach i pokoleniach. Model Carrera 36 mm był czymś więcej niż tylko zegarkiem na tor. Czasomierz stał się towarzyszem codziennych wydarzeń i wyrafinowanych wieczorów.  

Nowości z kolekcji Carrera to trzy kobiece modele. Pierwszy z nich wyróżnia się miedzianą tarczą ze szczotkowanym wykończeniem. Zegarek zachowany w stonowanej kolorystyce nude, od jasnego brązu po beż, będzie uzupełnieniem codziennych stylizacji. Tarcza z masy perłowej to motyw przewodni pozostałych dwóch zegarków. W drugim modelu blasku dodaje kołnierz ozdobiony diamentami oraz wykonane z różowego złota wskazówki i logo. A luksusowy charakter ostatniego z czasomierzy akcentują indeksy wykonane z diamentów. Eleganckim kopertom towarzyszy zwężająca się bransoleta Carrera H. Dostępna jest w dwóch wariantach: ze stali lub stali połączonej z 18-karatowym różowym złotem.

Zegarek Carrera Date marki TAG Heuer (Fot. Materiały prasowe)

Inżynierowie TAG Heuer w projektowaniu kierują się holistycznym podejściem, kładąc nacisk na ergonomię produktów. Rozmiar zegarków Carrera Date został opracowany tak, aby pasował do każdego nadgarstka, a odpowiednio wyważona koperta o grubości w przedziale od 10,20 mm do 10,60 mm zapewnia komfort noszenia.

Wiktoria Melaniuk
Proszę czekać..
Zamknij