Znaleziono 0 artykułów
06.05.2020

Taneczna kampania CCC

06.05.2020
(Fot. Materiały prasowe CCC)

Marka CCC zaprasza do tańca. Publikując wideo ze swoim układem, można wygrać karty podarunkowe o wartości tysiąca złotych.

CCC prężnie działa społecznie. W czasie przymusowej izolacji zorganizowała akcję #hometimestories. Modelki Agatycze i Ola Kowal przeprowadziły treningi online, a stylistki, jak chociażby Alicja Werniewicz udzielały modowych porad. Natomiast influencerki Jessica Mercedes Kirschner, Olivia Kijo, Anna Skura i Zofia Ślotała spotkały się z fanami, by odpowiedzieć na nurtujące ich pytania.

(Fot. Materiały prasowe CCC)

Teraz marka powraca z akcją pod hasłem „Let’s Dance with CCC!”, która zachęca wszystkich fanów marki do zabawy. Restrykcje powoli poluźniają się, dlatego CCC pragnie wprowadzić więcej radości w nasze życie. I choć do klubu, ani na koncert na razie się nie wybierzemy, CCC przenosi parkiet do mediów społecznościowych. Na Instagramie i TikToku pokazuje filmy najlepszych influencerów, którzy rzucają sobie wyzwania taneczne. Do zabawy zaproszono m.in. Jessicę Mercedes, Julię Wieniawę, Joannę Horodyńską i Karolinę Gilon. Gwiazdy zachęcają także wszystkich przyjaciół CCC, by wrzucali własne układy i oznaczali je hasztagami #letsdancewithCCC i #CCCdancechallenge. Na koniec akcji, marka wylosuje trzech zwycięzców, którzy otrzymają karty podarunkowe do sklepów CCC o wartości 1000 zł. Dla kolejnych siedmiu osób rozdadzą karty o wartości 300 zł.

W każdy piątek CCC zaprasza internautów do tańca na Instagramie. W specjalnych live’ach będzie można posłuchać znanych polskich artystów. Pierwsza była Bovska, a już jutro, 7 maja, zagra dla fanów Baranovsky. Więcej informacji na oficjalnych kanałach społecznościowych marki CCC.

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij