Znaleziono 0 artykułów
24.06.2021

Targi kosmetyków naturalnych w Elektrowni Powiśle

24.06.2021
Fot. materiały prasowe

Polish Nature Beauty Days odbędą się już w ten weekend, 26-27 czerwca, w odnowionych wnętrzach powiślańskiej galerii handlowej. W wydarzeniu weźmie udział kilkadziesiąt polskich marek. Na uczestników czekają liczne warsztaty, panele dyskusyjne i zajęcia.

Troska o środowisko zaczyna się od naszych wyborów. Świadoma konsumpcja to jednak nie tylko dobór właściwych ubrań, sprzętów czy jedzenia, ale również kosmetyków. Z myślą o tych, którym los naszej planety nie jest obojętny, powstały Polish Nature Beauty Days, dwudniowe targi kosmetyków naturalnych, które odbędą się w dniach 26 i 27 czerwca w odrestaurowanych wnętrzach Elektrowni Powiśle. Wydarzenie jest przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje wewnętrzne i zewnętrzne piękno i jednocześnie zrobić coś dobrego dla środowiska.

Fot. materiały prasowe

Podczas dwudniowych targów, uczestnicy będą mieli okazję kupić i przetestować kosmetyki od kilkudziesięciu lokalnych marek, w tym np. od Czterech Szpaków, Veoli Botaniki czy składu kolonialnego. Oprócz możliwości porozmawiania z twórcami, w programie planowane są również warsztaty w ramach Akademii Składu, panele dyskusyjne z udziałem ekspertów i zajęcia na powietrzu.

A to wszystko w klimatycznych wnętrzach Elektrowni Powiśle, która niedawno świętowała pierwszy rok od debiutu na rozrywkowej mapie Warszawy. Podczas wizyty zajrzyjcie do Beauty Hall – pierwszej w Polsce strefy piękna, w której możecie skorzystać z usług kosmetycznych najwyższej jakości.

Polish Nature Beauty Days odbędą się w godzinach 10-21. Udział w targach jest bezpłatny.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij